janos Registrace 12. 8. 2011 ID 357652563 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
janos Level 1 23. 6. 2013 01:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Gratulacia? ? ? ? Len tak dalej! ! !
janos Level 1 7. 6. 2013 21:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. A Este ktomu setoxboxu? ? ? ...no jasne! ! ! ! Internet! ! ! ! Fuck? ? MS
janos Level 1 7. 6. 2013 20:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pohode si necham ps3. . este par rokov? ? ? ...No uvidime na E3. ? ?
janos Level 1 31. 5. 2013 03:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pes, , , Mál stále lepší Engin? ? ? ...Ako FIFA ? ? , , , Ale teraz neviem! ! ...Tie roky zaostaval, , . . Ale Má Šancu ? ? 2014? ?
janos Level 1 30. 5. 2013 03:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Syphon filter 1 + 2 + 3 , , , , Driver. 1. 2, , , , Tomb Raider , Tomb Raider II , , GTA 1+2, , , Tekken 3, , , Gran turismo 2, , , , Tak nato sa neda zabudnut, , , , ? ? ?
janos Level 1 27. 5. 2013 21:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 25 M? ? ...Áno ! ! Ale v , , . . Indii! . . hahaha
janos Level 1 25. 5. 2013 19:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ps3. . to áno ešte pár rokov, , , ale xbox360. . to ne? ? . . minimálne rok? ?
janos Level 1 15. 11. 2011 19:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. New xbox 720, , , , na e3 2012, , , to je iste? ? ? ? 😲
Nejnovější komentáře Baldur's Gate dostává velkou aktualizaci po 14 letech kajny 18 dnes 18:49 To je tak, kdyz delas hry pro hrace.... Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Rizecek dnes 18:44 Já se divím, že Ubisoft ještě existuje. Mi příjde, že od Assassins… Úspěšný survival Enshrouded míří na PS5 Dakh666 dnes 18:36 Pecka, kupuju hned jak to vyjde 🙏 tu hru mám v hledáčku už dlouho PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mr.sugar dnes 18:15 a v čem nám to pomůže? Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 17:12 Není někde starší čeština třeba tato, co oni sem dali? Nechci češtinu…
Uživatelský žebříček Repry 55 329 bodů SamFisher 52 084 bodů Dakh666 46 347 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 526 bodů