Já si jim nedivim jsou chytrý to co vydělaj na pc verzi jim 100000000x zase vemou na mikrotransakcích přes ty Vaše zdebilněný zdrojový kódy a to jak všechno chcete obejít...i tak se o cheaty nebojim na xboxu to určitě experti opět vymyslí :)
@Smazaný uživatel
Neee vazne jo ??? Diky diky za tvoje nove info uz po 1000000000000 napis sem pak ze si to odinstaloval jo ?..... Tvuj doktor nekde udelal chybu a blbe te leci promluv si snim o tom ?
@ShelbyGT500
A včem konkrétně si z tebe dělájí vývojáři prdel :D ?? Jelikož jsou BO4 postavený na tom, že jde o výtah toho ,,nejlepšího,, z předchozích dílů tak kdyby tam vynechaly remastrovaný mapy asi bych se divil jako ty :D ... stačí se nad tim jen zamyslet maličko ... jo a jinak zbytek map těch nových je celkem dobře švihnutej owerwatchem... takže jestli hledáš něco ještě neexistujícího tak to radši nehraj. Singleplayer nahradí novej mód, kterej ani nevíš jak vypadá nebo jakej vlastně bude... to jen kdyby si hledal něco co ještě v žádným COD nebylo.
Betu jsem hrál již minulý víkend a i přes to , že patřím mezi velké příznivce COD tak jsem předobjednávku zrušil, hra je o dost pomalejší než BO3 a od nových perků přes crafting zbraní až po postavy výjimka je snad jen Phantom, který vypadá alespoň dobře je tato hra jedno velký HOVNO možná je dobrá tak jako hovno na zahradě nebo spíš jako výpary z hovna . Infinity Ward udělali velký přešlap ! ! ! !