repapepa Registrace 11. 4. 2012 ID 4069401464 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
repapepa Level 1 11. 7. 2012 16:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. (Příspěvek neobsahuje text)
repapepa Level 1 13. 8. 2012 20:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Doufám, že na tom bude spolupracovat Andy McNab.
repapepa Level 1 4. 8. 2012 18:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Kdy už konečně lidi pochopí, že BF3 je lepší ve všech směrech.
repapepa Level 1 2. 8. 2012 11:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já to mám jenom kvůli ME3, ale k ziskům poklona.
repapepa Level 1 1. 8. 2012 17:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jsou to šmejdi, ale hry dělaj dobře.Greenflag: S DA3 souhlasím, o tom se kecá hrozně dlouho. Ale Mirrors Edge 2 jako by se slehla zem.
repapepa Level 1 15. 7. 2012 18:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Je to jako s DA3, taky to neoznámili a už jsem ho viděl na Heureka. cz s datem vydání (31. 3. 2013) .
repapepa Level 1 12. 7. 2012 16:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak Mass effectu Online se ňákej ten pátek nedočkáme.
repapepa Level 1 11. 7. 2012 18:46 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nebudem se hádat, kdaž stejně zítra uvidíme co se z toho vyklube.
repapepa Level 1 11. 7. 2012 17:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Chipsonato: Já si myslím že jestli to je ME tak je to ve vývoji dlouho, tak že na tom mohl pracova ještě Drew Karpyshyn ( ten dělal ME1 a z velké části se podílel na ME2) .
repapepa Level 1 11. 7. 2012 16:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Že by ten slibovaný Mass Effect Online.
repapepa Level 1 11. 4. 2012 18:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Musíš brát DA jako prolog ne jako plnohodnotný pokračování.
Nejnovější komentáře GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicová verze nebude obsahovat disk AdamsCzech dnes 14:22 Ty bonusy teda nic moc za 20€ navíc. Kdyby aspoň dali nějaký… GTA 6 se dočkalo zveřejnění oficiální cenovky Docik dnes 14:19 na web hodili tunu nových obrázků, trailer bude nejspíš až v momentě… GTA 6 se dočkalo zveřejnění oficiální cenovky Groo dnes 14:18 Tipoval bych zítra ke spuštění předobjednávek. Že by o dnešní půlnoci? GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicová verze nebude obsahovat disk L.H. dnes 14:18 O těch pár tisíc, který jsi mohl ušetřit na konzoli bez mechaniky.… GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicová verze nebude obsahovat disk Docik dnes 14:17 Jako v tomhle případě mi to nevadí, protože jsem se GTA VI stejně…
Uživatelský žebříček Repry 55 092 bodů SamFisher 51 853 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 280 bodů