Celosvětové prodeje Resident Evil Village byly opět aktualizovány
Novinka Celosvětové prodeje Resident Evil Village byly opět aktualizovány

Celosvětové prodeje Resident Evil Village byly opět aktualizovány

Ondřej Partl

Ondřej Partl

5
Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 5 PlayStation PlayStation 4 Xbox Xbox Series X/S Xbox Xbox One

Titul prodal více kopií než RE3 Remake.

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?

Reklama

Resident Evil Village je určitě povedené pokračování několik let zajeté série, které podle naší recenze nabízí zábavné souboje s bossy, špičkové prostředí a audiovizuální zpracování i obrovskou porci znovuhratelnosti.

Tyto kvality pak pomohly tomu, že se hře podařilo za čtyři dny prodat celosvětově 3 milióny kusů (fyzických i digitálních), což bylo zhruba stejně, jako za stejný čas prodal skvělý Resident Evil 2 Remake.

Nyní od vydání uběhlo celých 20 dní a Capcom opět aktualizoval tato čísla, kdy se hře už povedlo překonat hranici 4 miliónů kusů.

Pro představu můžeme uvést, že to je více, než kolik dosud prodal Resident Evil 3 Remake (poslední známé číslo je 3,9 miliónů kopií).

Hru lze zakoupit v obchodě Xzone.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama