Vývojáři vybrali přes 3 miliony korun.
V první polovině ledna byla na platformě Hithit spuštěna crowdfundingová kampaň na českou hru Posel smrti: Pouto krve. Jde o úplně nový díl známé adventurní série, který vede jeden z autorů starších dílů, Zdeněk Houb.
Začátkem aktuálního týdne došlo k úspěšnému završení kampaně, v průběhu které se autorům nakonec podařilo od hráčů vybrat více než 3,3 milionu korun. Kromě překonání základního cíle, který byl stanoven na 1,2 milionu, se o slovo přihlásilo několik bonusů v čele s rozšířením Kletba rodu Gordonů.
„Kampaň na hru Posel smrti: Pouto krve v neděli skončila a celý náš tým vám moc děkuje za podporu, která se nám od vás dostala! V kampani se celkově vybralo neuvěřitelných 3 348 321 Kč! O kampani už teď můžeme říct, že byla více než úspěšná a děkujeme také všem, kteří o naší kampani mluvili, psali články a sdíleli informace dál.
Už se nemůžeme dočkat, až vám hru představíme v celé své kráse během roku 2027. Celý tým se teď naplno ponoří do prací na hře a budeme vás na našich sociálních sítích nadále informovat o novinkách z vývoje. Děkujeme,“ uvádějí autoři k úspěšné kampani.