Nabízí 50 PvP map v 8 módech a 400 všelijakých zbraní.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Německému studiu Crytek se poslední velké hry moc nevyvedly. Kvůli tomu ostatně firma prošla velkými existenčními problémy, které dokázala zažehnat. Velký úspěch nezaznamenala ani free-to-play střílečka Warfare, která spatřila světlo světa již v říjnu 2013 a poté se dočkala i portu pro Xbox 360. I přes tuhle skutečnost to Crytek nevzdal a Warfare slaví třetí narozeniny.
Při té příležitosti byla přejmenovaná na Warface 2016: Black Shark a nabízí 50 PvP map v 8 módech a 400 všelijakých zbraní. Nový název má odrážet nejnovější expanzi Black Shark, která je v pořadí již 37. velkou aktualizací přidávající do Warfare nový obsah. V této operaci vás čeká infiltrace gargantuovského mrakodrapu, který postavila nadnárodní vojenská korporace Blackwood. Stanete se členy elitního komanda, jenž se musí do budovy infiltrovat a zastavit nepřítele za každou cenu.
Warface 2016: Black Shark naleznete na Steamu.