Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

GoOdTiMe
GoOdTiMe
Level 48 Level 48
dnes 15:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak to mi ušetřili peníz.

AdamsCzech
AdamsCzech
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
dnes 14:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ty bonusy teda nic moc za 20€ navíc. Kdyby aspoň dali nějaký příběhový rozšíření k tomu.

MARTAS SK
MARTAS SK
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 14:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@AdamsCzech Kiež by sa R* vrátil k príbehovým DLC. Tatari, veď nech si rozširujú to GTA Online, ale popritom nech 30-40 ľudí pracuje na príbehových DLC. Mali by si zobrať príklad od CD Projektu, ktorý do 11 ročnej hry urobí príbehové rozšírenie. Ale bohužiaľ nikdy takéto veci od R* už nečakám.

Docik
Docik
Level 30 Level 30
dnes 14:17 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jako v tomhle případě mi to nevadí, protože jsem se GTA VI stejně nechystal prodat. + digitální verze má tu výhodu že můžu mít v mechanice jiný disk a hru přesto spustit. To mi nevadí. Že vydají i fyzickou verzi 12. aby ji měl každý doma a mohl predownloadnout je naprosto super a takhle by se to mělo dělat podle mně.
This is the way.
Každopádně velká natěšenost. Konečně začíná marketing. Zítra očekávám nový trailer.
VLASTNĚ mi teď došlo - jsem neskutečně rád že tam není žádné - majitelé ultimate edice mohou hrát o tři dny dříve. Já si ji asi stejně koupím, ale jsem rád protože tenhle trend absolutně nenávidím.

Rizecek
Rizecek
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 13:57 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Disk v roce 2026 😂
Dnešní mladí ani už nevědí co je mechanika.

Reklama
Reklama
Reklama