Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Phil Spencer
Phil Spencer
Level 50 Level 50
Hlavní platforma: Xbox
dnes 15:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nejlepe xbox sereis s samozřejmě. A v roce 2029 na steam machine

Pront
Pront
Level 46 Level 46
Hlavní platforma: PC
dnes 15:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No jo, my s PC si počkáme na pravou kvalitní verzi :D

Vaas
Vaas
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: PC
dnes 13:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Samochvála smrdí,že Sony💀A ten váš předraženej 😡krumpl si za tu cenu nechte,nazdar šmejdi zlodějský!!!Si radši počkám a koupim si už PS6 😍

LukasToS
LukasToS
Level 33 Level 33
Hlavní platforma: PlayStation
dnes 15:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Vaas Aneb „teď na to nemám, když budu 3 roky šetřit, tak to nějak vyjde“. 😂

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
dnes 11:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jenom aby to na PS nakonec nebylo technicky horší než na Xboxu.

Reklama
Draper
Draper
Level 41 Level 41
Hlavní platforma: PC
dnes 09:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Milovníci 30 fps si určitě přijdou na své.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 09:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Draper 30 fps máš ty na tvym sračkojdnim PC...ještě nevydali info a plácáš tady hovna. Už je jiná doba a jiná technologie..asi jsi zaspal dobu.

Draper
Draper
Level 41 Level 41
Hlavní platforma: PC
dnes 10:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Ja tu mluvím o konzolové verzi, nauč se číst nadpisy článků.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 10:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Draper já tu mluvim o tvém PC nauč se číst... myslíš si že nevim kam ta hra vyjde když už to mam koupený jo ? :D

VoidWalker
VoidWalker
Level 36 Level 36
dnes 15:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil 30 fps quality, 60 performance. To není žádná věda.

Reklama
Reklama