Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

trawex
trawex
Level 31 Level 31
dnes 16:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Když si vzpomenu za co jsem kupoval System Shock, Daggerfall, nebo třeba Mafii tak je to celkem na pohodu cena za tak velkou hru na dnešní dobu. Pravda, tehdy za to byly navíc parádní megakrabice, mapy, manuály na papíře a podobné featury a většinou plně funkční hry. Daggerfall je výjimka, že.

Ale taky po čertech menší výplaty. Dneska za to dostanete číslo. Samozřejmě s pomlčkama většinou, ale tak aspoň něco. Samozřejmě nekoupím, GTA mě vždycky bavilo pár hodin a spíše mody. Byl bych radši za další RDR.

M4Ri0Cz
M4Ri0Cz
Level 20 Level 20
dnes 17:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@trawex Jo, pamatuji si, jak jsem kupoval GTA 3 za 2 000 Kč při výplatě 12 000 Kč. 🤣 Dneska všichni brečí nad cenami her, přitom hry stojí skoro stejně jako tehdy a platy jsou zhruba trojnásobné.

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
dnes 12:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ultimátka, samozřejmě🤭

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
dnes 12:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Těšeníčko, těšení😇

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
dnes 11:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak v US to je $79.99 USD v evropě €79.99 na CZ PS Store 2 009,00 Kč a nejenom v Alze 2 299.

Tyhle ceny... to je někdy na provaz.

Reklama
EteesMx Zano
EteesMx Zano
Level 1 Level 1
dnes 10:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Obě edice jsou snad jen na PS storu, na alze a jiných jen jedna verze.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 09:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

vzal jsem ultimátku a přijde mi dost levná ..nemůžu si pomoct.

Linux
Linux
Level 29 Level 29
Hlavní platforma: PC
dnes 15:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil přijde ti to levný protože nemaš babu a děti 😀 ja si počkam na pc verzi

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 16:03 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux proč bych neměl mít babu a děti proboha, co je tohle zase za doměnky? Takhle se chovaj baby :D jako ty..já si čekání na PC verzi zkrátím konzolovou verzí no ..a koupim si to pak znovu :)

vtap
vtap
Level 36 Level 36
dnes 16:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux tvoje baba tvoje děti. tvůj osud

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 16:07 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lubomir Jakubek aha a ty jsi psycholog že jsi z toho vyčetl honění ega? ..a to že ta hra stála přes miliardu dolarů na vývoj což ji řadí na první místo nejdražší hry na světě, to tě nenapadne jako argument? cca 24 381 710 400 kč podle google.. Ale to je asi vysoká matematika pro tebe z toho odvodit cenu hry viď....já se vlastně vůbec nedivím ..když je tu průměrné IQ diskutujících asi 80.

M4Ri0Cz
M4Ri0Cz
Level 20 Level 20
dnes 17:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Aha, a ty jsi ekonom, že z rozpočtu automaticky odvozuješ kvalitu hry? To, že vývoj stál přes miliardu dolarů, je sice zajímavá informace, ale nijak to nedokazuje, že hra bude odpovídat své ceně nebo že bude kvalitní. Historie herního průmyslu je plná drahých projektů, které nakonec dopadly průměrně nebo rovnou špatně.

Navíc je trochu zvláštní takhle horlivě obhajovat produkt, který jsi ještě nehrál a u kterého jsme dosud neviděli ani souvislý gameplay. Zatím máme hlavně trailery a marketingová videa. O skutečné kvalitě se bude dát bavit až po vydání.

Vysoký rozpočet znamená pouze to, že do projektu bylo investováno hodně peněz. Ne že automaticky vzniklo mistrovské dílo. Kdyby mezi rozpočtem a kvalitou existovala přímá úměra, tak by každá nejdražší hra v historii byla zároveň nejlepší hrou v historii, což očividně není pravda.

A pokud už chceš mluvit o IQ diskutujících, možná by stálo za to nejdřív rozlišovat mezi náklady na vývoj a skutečnou hodnotou produktu pro zákazníka. To totiž nejsou stejné věci.

Reklama
Reklama