Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 13:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Samej ufňukánek, kéž by ta hra stála aspoň 1000Euro a byla jen pro alfa samce.

T800
T800
Level 36 Level 36
dnes 12:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Na jednu stranu to chápu, že to riziko úniku při naskladňování je fakt velké u hry jako GTA 6. Ale měli to oznámit okamžitě a jasně to vysvětlit. Navíc ta krabicovka s kódem nedává žádný smysl. Lepší si počkat na ten disk, nebo když to chci hrát hned, tak koupím digitálku, která je o nějaké tři kila levnější a vyjde to na stejno.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
dnes 12:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zajímalo by mne za jakou dobu po vydání hry se začnou krabicovky v bazarech hromadit v takové míře, že už to nebudou chtít ani vykoupit.

Kampaň má GTA 6 velkou, to ano. Ale dost hráčů tuto hru nebude hrát ani kdyby byla zdarma. Myslím že se najde i dost těch kdo budou zklamání - v řádách těch co GTA 6 hrát budou.

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 12:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Takže inými slovami:buď tí čo predobednávali fyzické verzie ale len s kodom zrušia predobjednávku a objednajú si hru až keď vyjde hra s diskom alebo zaplatia cca 200 eur/naše obchody si radi z ceny 80 eur urobia 95 aj 100/

Reklama
Reklama
Reklama