Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

kaldos
kaldos
Level 22 Level 22
dnes 16:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Kolik těch dvd bude ?

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 13:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Samej ufňukánek, kéž by ta hra stála aspoň 1000Euro a byla jen pro alfa samce.

Frezen Aleks
Frezen Aleks
Level 48 Level 48
dnes 14:06

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Konečně pořádnej názor, nemůžu nesouhlasit.

Virus
Virus
Level 45 Level 45
Hlavní platforma: PC
dnes 15:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Něco mi uniklo/ uniká? Nějak neskládám info v článku s tím co píšeš.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 15:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Virus se mrkni pod všechny články o GTA, pořád lidi co píšou, že je to nezajímá, nebo že je to drahý, že nebude disk, že neni gameplay atd...... já taky nelezu ke článkům o roblox abych tam psal fanouškům, že mě ta hra nezajímá atd...tak bych si prostě přál aby ta hra byla jen pro bohaté co nebrečí a milujou rockstar :) toť vše.

Honza777
Honza777
Level 21 Level 21
Hlavní platforma: PlayStation
dnes 15:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Ta hra vás nezajímá ale lezete na článek který o hře pojednává?😂😂😂🤡🤡🤡🤡🤡

deasuncz
deasuncz
Level 42 Level 42
Hlavní platforma: PC
dnes 16:28

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Honza777 Nic takového nepíše.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 17:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Honza777 přesně tenhle typ lidí co popisujete beru jako demen*y :D, tak teď nevim jak vás to napadlo, nebo jste možná nechtěl reagovat na mě pane Honzo :)

Reklama
Reklama