Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

lara
lara
Level 4 Level 4
dnes 02:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

asi budu působit divně ale mne teda GTA 6 nějak neuchvátilo od San Andreas sle mého názoru nevyšlo lepší a to mám pocit vyšlo v roce 2005 ani GTA 5 nestálo za moc

L.H.
L.H.
Level 36 Level 36
dnes 05:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@lara GTA 4 není špatná hra. Akorát to má trochu zastarale mechaniky... myslím třeba mise, kde jezdit z jedne strany mapy na druhou bylo trochu nuda.

Reklama
Reklama