Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 se dočkalo zveřejnění oficiální cenovky

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

lara
lara
Level 4 Level 4
dnes 02:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

jsem rád že nesem jediný kdo di hru nekoupí užíte si zbytečný humbuk

BackPa
BackPa
Level 33 Level 33
včera 21:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ta hra se bude prodávat dobře i tak. Každopádně já do ní možná půjdu až někdy časem, až to bude na PC a s českými titulky. Na hry stejně nemám čas a dávat 80€ za hru bez cz titulků nehodlám už jenom z principu.

zinga
zinga
Level 22 Level 22
včera 20:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

CZ titulky?

Daniel Jarocký
Daniel Jarocký
Zing Zing
Hlavní platforma: PlayStation
včera 21:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@zinga Oficiální seznam lokalizací zatím zveřejněn nebyl. S přihlédnutím k předchozím titulům od Rockstaru by však případná podpora češtiny byla velkým překvapením.

Jan Poukar
Jan Poukar
Level 1 Level 1
včera 20:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Předobjednávky a odhalení ceny GTA VI před GTA VI 😂

Reklama
David
David
Level 1 Level 1
včera 18:26 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Hlavně že řikal , Strauss Zelnick fyzicka verze bude. 😀 Grand Theft Auto VI (GTA 6) nevyjde pouze digitálně. Šéf vydavatelství Take-Two, Strauss Zelnick, oficiálně potvrdil, že vydání krabicové (fyzické) verze disku je v plánu hned v den vydání hry.Na začátku roku 2026 se sice herním světem šířily spekulace, že by hra mohla vyjít nejprve pouze digitálně a fyzické disky se zpožděním (například kvůli ochraně před úniky příběhu ze skladů obchodů), tyto domněnky však byly vedením společnosti oficiálně vyvráceny

Jim Pakroll
Jim Pakroll
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: Xbox
včera 17:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Za 80 éček kód v krabičce? WTF? To ani nikomu nepůjčím, protože to bude psát že kód byl již použit? Né díky. Radši to pak upirátim na PC.🤣

Zrzek
Zrzek
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
včera 19:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jim Pakroll Ne, je to 80 € za dvoumiliardovou hru. 😉 A kódy jsou už celkem běžnou věcí dneska, bohužel.

Linux
Linux
Level 29 Level 29
Hlavní platforma: PC
včera 21:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jim Pakroll učet mužeš pujčit a zahraje si i kamarad

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
včera 17:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Predobjednávky nemajú žiadny zmysel pretože si digi hru možete kúpiť aj deň pred vyjdením.

Ani 80 eurová,základná verzia nemá zmysel pretože tam naschvál vypustili veľa vecí,ktoré patria do hry ale sú len v ultimate edícii za 100 eur.

A pre PC hráčov nemá zmysel ani kupovať PS verziu.Keď boli fyzické disky mohol som si hru kúpiť len tak do zbierky alebo ju predať.Teraz kúpiť len digi na PS5 a potom kúpiť digi na PC?.... zbytočnosť.

Alfajk
Alfajk
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
včera 16:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

v pořádku, třeba rovnou za 200, stejně to nekoupím 🤗

Jiří Zeman
Jiří Zeman
Level 8 Level 8
včera 16:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Super ze to v zakladu nema online. To znamena ze az hackeri konecne tu PS5 prolomi kdyz uz maji HW klice tak to na PS5 pujde piratit. Kdyz je Rockstar tak nenazranej tak jim preju at jim to co nejvic lidi stahne. Osobne ok za 100 dolaru je to hodne. Ale na PC by mi to za ty prachy asi nevadilo. Ale na pomaly konzole ? Tak drahou hru ? To fakt ne. Cestina na konzoli nikdy nebude. Tak za co mam dat takovy prachy? A to se nebavim o rozliseni na konzolich a FPS...

Reklama
L.H.
L.H.
Level 36 Level 36
včera 14:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Předobjednávku proč ? V krabičce nebude disk, není co by nebylo na skladě. Naopak se bude šmelit s klíčema a Sony s Microsoftem budou v těch digitálních obchodech držet cenu krásně nahoře.

A kde je konečně nějaký video s hrou samotnou ? Oznámilo se už vlastně kosmetické DLC ale video nic.

Groo
Groo
Level 48 Level 48
včera 14:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. Tipoval bych zítra ke spuštění předobjednávek. Že by o dnešní půlnoci?

Docik
Docik
Level 30 Level 30
včera 14:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. na web hodili tunu nových obrázků, trailer bude nejspíš až v momentě kdy se předobjednávky zpustí. A proč předobjednat? Je tam předobjednávkový bonus Vintage vice city - věci jako oblečení atd. Pokud nechceš nemusíš. Kdo chce tak předobjedná a dostane za to bonusy

VoidWalker
VoidWalker
Level 36 Level 36
včera 14:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Naprosto v pořádku. Když jsem se nedávno vrátil k GTA V, tak mě překvapilo, jak ta hra vypadá dobře i na dnešní dobu, hlavně s RT. Kolikrát i lépe než ostatní open worldy. Když k tomu ještě přidám, jak moc detailní a propracovaný byl svět RDR2, tak s tím nemám nejmenší problém dát 80 eur za základní edici.

ShelbyGT500
ShelbyGT500
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
včera 13:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pokud ta hra bude tak dobrá jak všichni doufají, bez problému si tu cenovku obhájí.

Groo
Groo
Level 48 Level 48
včera 13:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Hm, 80 dolarů se dalo čekat. Ale prý tam bude jen singleplayer, takže jestli si nechají za online připlatit, tak ta cena ještě povyskočí.

Raverin
Raverin
Level 23 Level 23
včera 13:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Groo GTA Online je free a bude aj v tomto prípade

Groo
Groo
Level 48 Level 48
včera 14:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Raverin GTA Online nikdy nebylo free, jeho cena je započítána v ceně GTAV. Pokud by bylo free, mohl by sis ho nainstalovat a hrát bez nutnosti koupě GTAV. Mimochodem, už před časem se spekulovalo o tom, že GTA VI single a online vyjdou odděleně, tak kdoví, co mají v plánu.

siSINka_CZ
siSINka_CZ
Level 24 Level 24
včera 13:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Groo Kéž bys měl pravdu s tou only-single možností! O multi nemám naprosto zájem (v žádné hře) a tak by byla šance, že se ta single část nebude každou chvíli updatovat, jako se dodnes děje v případě GTA5, kde je single a multi dohromady. Tím vydrží případné modifikace (či čeština, až bude) snadněji funkční.

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
včera 13:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

gta sem si poridil uz pri vydani prvniho dilu v te dobe a nic na tom nebudu menit ani ted🤭

Reklama
23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
včera 13:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

a co jako🤭proste rockstar! vy nuly...

lara
lara
Level 4 Level 4
dnes 02:35 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@23cicer z nějakého korporátu a vydání GTA 6 se fakt nezbláznim nejsou to žádní bozy jde jim jen o prachy a jsou větší nuly než mnozí obyčewejní lidé ten podělaný Rockstár na tom vydělá miliardy obyčejní lidé nic z toho a ješttě ten tvůj božský Rockstár propustil mnoho lidí na dlažbu

Reklama
Reklama