Zpět na článek

Diskuze: Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

AdamsCzech
AdamsCzech
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
dnes 21:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Kdo chce Sko tak koukejte po bazarech. Ja ho koupil za 4 s dvouma ovladačema. Rodiče co to prodávají po dětech kolikrát neví jakou to ma hodnotu. Takze cenu buď přestřelí a nebo pěkně podstřelí.

N3RWO
N3RWO
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 21:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Děkuji redakci za článek, a dovolte mi menší poznatek, nebo spíš přání, mohl bych poprosit uvádět ceny i v české měně?

Ludvík Sechovec
Ludvík Sechovec
Level 47 Level 47
Hlavní platforma: PC
dnes 20:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Lidi chtějí AjÍčkovat, tak to mají.

bean
bean
Level 46 Level 46
Hlavní platforma: PC
dnes 20:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Čas popadnout vidle a pochodně, a jít těm data centrům ukázat zač je toho loket.

Reklama
kufač
kufač
Level 47 Level 47
dnes 20:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tohle je snad první generace konzolí, která v průběhu svého životního cyklu nezlevňuje, ale naopak zdražuje. Není divu, že se plány na novou generaci odsouvají na neurčito. Ty mašiny by stály úplně nesmyslné peníze.

Reklama
Reklama