Zpět na článek

Diskuze: Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

AdamsCzech
AdamsCzech
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
dnes 21:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Kdo chce Sko tak koukejte po bazarech. Ja ho koupil za 4 s dvouma ovladačema. Rodiče co to prodávají po dětech kolikrát neví jakou to ma hodnotu. Takze cenu buď přestřelí a nebo pěkně podstřelí.

N3RWO
N3RWO
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 21:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Děkuji redakci za článek, a dovolte mi menší poznatek, nebo spíš přání, mohl bych poprosit uvádět ceny i v české měně?

Ludvík Sechovec
Ludvík Sechovec
Level 47 Level 47
Hlavní platforma: PC
dnes 20:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Lidi chtějí AjÍčkovat, tak to mají.

bean
bean
Level 46 Level 46
Hlavní platforma: PC
dnes 20:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Čas popadnout vidle a pochodně, a jít těm data centrům ukázat zač je toho loket.

Reklama
kufač
kufač
Level 47 Level 47
dnes 20:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tohle je snad první generace konzolí, která v průběhu svého životního cyklu nezlevňuje, ale naopak zdražuje. Není divu, že se plány na novou generaci odsouvají na neurčito. Ty mašiny by stály úplně nesmyslné peníze.

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
dnes 20:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

To není dobrý a nejde o to, jestli Sony nebo Micro. Hodně se to posralo.

vtap
vtap
Level 36 Level 36
dnes 20:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. je to ten ai podvod který se přežene. společnost ai odmítne nebo se nedoplatí a nedostane z chaosu. je třeba vydržet

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
dnes 21:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@vtap To se nestane.

Reklama
Reklama