Hideo Kodžima nezůstal při zemi ani při navrhování svého studia.
Vývojáři ze studia Kojima Productions se před nedávnem přesunuli do nových kancelářích. Ty se nacházejí v budově Shinagawa Season Terrace v Tokiu. Díky čerstvě zveřejněnému videu se můžete do těchto prostor nahlédnout i vy.
Za pozornost stojí především futuristický design jednotlivých pracovišť a přítomnost velkého množství tematických předmětů z Death Strandingu. Prohlídkou vás provede Akio Otsuka, který v japonské verzi Death Strandingu namluvil postavu Die Hardman.
Ve studiu Kojima Productions, které aktuálně slaví 7 let od svého založení, aktuálně vzniká před několika dny oznámené pokračování Death Strandingu a hororová hra s pracovním názvem Overdose. Kromě výše přiložené prohlídky studia se můžete níže podívat ještě na kratší trailer k novému studiu.

























