Zpět na článek

Diskuze: Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

BackPa
BackPa
Level 33 Level 33
dnes 22:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Cena je nesmysl a hodně to zabíjí jenom 8GB VRAM. To už teď je problém u dost nových her i na 1080p. Být tam 16GB VRAM, tak by si to tu cenu obhájilo lépe. Ale určitě se to i tak bude prodávat jak rohlíky.

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 22:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Už vidím priekupníkov ako všetky kusy vykúpia a nahodia ich za 2000 eur :D

Ale teraz vážne.Neviem si predstaviť kto okrem zberateľov,závislákov čo vyhodia peniaze lebo im to robí dobre a hlupákov čo si nevedia vypočítať čo sa im oplatí....može toto v súčasnej dobe kúpiť.

Ale keď už tu máme verziu bez ovládača,možno ak Valve predá málo kusov tak to skúsi bez RAM prípadne bez SSD :D

KEEN
KEEN
Level 40 Level 40
Hlavní platforma: PC
dnes 21:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No podle těch komentářů tady se to nebude vůbec prodávat. Věřte nebo ne, ale bude to totálně sold out :) Mark my words guys :)

Hubert v hubertusu
Hubert v hubertusu
Level 33 Level 33
dnes 21:35 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No vida! A PS5 nebo i PS5 Pro hned nevypadá tak špatně. PS5 Pro stojí cca 22k CZK a dostanete 2TB SSD a dokonce i ovladač! :-D

Reklama
Phil Spencer
Phil Spencer
Level 50 Level 50
Hlavní platforma: Xbox
dnes 21:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

levné pc pro masy

Dion
Dion
Level 48 Level 48
dnes 21:04 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak jsem se trefil . Při poslední debatě jsem tipoval že to pújde k 1500 eur což se za 2TB s ovladačem či bez potvrdilo. Prodávat dnes herní stroj s 512 MB je výsměch.

Jak už se psalo - tohle míří na FHD hraní bez Raytracing ... cenově a výkonem to nebude konkurovat ani herním laptopům.

Pront
Pront
Level 46 Level 46
Hlavní platforma: PC
dnes 21:00 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Výkon GPU je mezi RX6600 a RX7600, co se týče CPU tam se dají čekat lehce horší výsledky než s R5 5600... Zdroj: Digital Foundry + Gamers Nexus, kteří už provedli benche.

Mluvíme tedy o zařízení, které výkonem leží mezi Xbox Series S a základní PS5.

Za tuto cenu se jedná o absolutní výsměch a nevím jaký "fanboy" či blázen by někdo musel být, aby si Steam Machine za tuto cenu koupil.

Za 25k si můžete postavit či koupit pre-build mnohem lepší PC, např. kombinace RTX 5060Ti a R5 7500X3D či jiné varianty.

Reklama
Reklama