Za nový pohled si ale budete muset zaplatit. Bude součástí desetieurového DLC.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Men of War: Assault Squad 2 dostane 19. února první dodatečný balíček. Jmenuje se Iron Fist a za 10 eur vám hru obohatí o tři novinky. První novinkou bude možnost zaznamenávat své multiplayerové zápasy, ukládat nahrávky a ty následně sdílet s ostatními přes Steam Workshop.
Druhá novinka je o něco zajímavější. Své jednotky budete moci ovládat z pohledu třetí osoby. No a konečně poslední - 5 nových singleplayerových skirmish scénářů, v nichž budete bojovat v kůži veterána posádky tanku s novým 3rd person ovládáním.
Pro ty z vás, kteří nechtějí do Assault Squad 2 investovat další peníze budou mít vývojáři bezplatnou aktualizaci, včetně podpory DirectX 10, multiplayerových spectator slotů, veteránů a automatického doplňování munice.