Vývojáři zodpovědní za skvělou MMO odnož StarCraftu oznámili veřejně přístupný PvP mód, hratelný do konce října.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Skrze Battle.net si tak až do 30.října letošního roku pustíte uzavřený multiplayerový mód. Poté bude opět stažen a dále připravován na plnohodnotnou betaverzi.
V PvP módu bude aréna zvaná Encephalon Grid, kde bude možné vybrat si libovolnou třídu a začít hned na pěkně nabušeném 30 levelu. K dispozici budou specifické schopnosti, a pokud náhodou vyhrajete dostatek zápasů, odemknou se vám nové.
Ti z vás, kdo o víkendu vyrazí na výstavu BlizzCon si budou moci StarCraft Universe taktéž vyzkoušet na vlastní pěst. O hře se toho více dozvíte v našem dřívějším zpravodajství.