Bunhead Registrace 25. 4. 2011 ID 1172908256 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Bunhead Level 1 13. 6. 2014 23:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Wow tolik bullshitu v kometářích. Až mě z toho bolí oči
Bunhead Level 1 21. 2. 2014 16:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Yes! Přesně na moje narozeniny
Bunhead Level 1 12. 11. 2013 17:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak zase nic no Ale gratuluji výhercům
Bunhead Level 1 1. 5. 2012 17:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Sry , ale bylo to jasny už od začátku
Bunhead Level 1 16. 3. 2012 12:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. OMG Nemůžu se dočkat... o týhle hře vim strašně málo ale těšim se na ní víc , než jsem se těšil na Battlefield 3 už jenom to že se příběh odehrává v Hong Kongu . . epickej cinematic trailer...atd...
Bunhead Level 1 2. 3. 2012 18:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Co dodat. . je to borec 👍
Bunhead Level 1 28. 2. 2012 19:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @HALF-LIFEBLAZEN.... Nightmare House 2 byla procházka růžovým sadem tohle je něco mnohem strašidelnějšího 👍
Bunhead Level 1 22. 2. 2012 14:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Epická hra už se nemůžu dočkat ! !
Bunhead Level 1 19. 2. 2012 15:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Soundtrack z Epic Meal Timu ?
Bunhead Level 1 17. 2. 2012 15:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ten herec v traileru mi připomína youtubera nigahiga btw. . na tuhle hru se těšim 👍
Bunhead Level 1 8. 2. 2012 16:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jak na to koukám tak asi zahodím MW3 a vrátim se k Black Ops ! 😠
Bunhead Level 1 7. 2. 2012 13:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hm. . tak to může být zajímavý 👍
Bunhead Level 1 23. 12. 2011 11:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ten soundtrack od Marilyn Mansona je přehnanej jinak dobrej film ...to asi možná bude
Bunhead Level 1 18. 12. 2011 12:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. TEN KONEC ! .... . ale kde je k sakru EZIO ? !
Bunhead Level 1 15. 12. 2011 18:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pééééckaaaa všichni povině tam !
Nejnovější komentáře GTA 6 čelí úniku řady zajímavých informací Plesnivec dnes 17:31 Stejně budeme trávit většinu času střílením a zabíjením, prostě GTA :D GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem Jan Vyskočil dnes 17:05 přesně tenhle typ lidí co popisujete beru jako demen*y :D, tak teď… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Jan Vyskočil dnes 17:00 Já se nechávám unést a nestydím se za to, když si nezačnu, tak jsem z… GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk Armi dnes 16:53 No, za socíku by se sem tahle hra přes cenzuru ani nedostala, stejně… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny M4Ri0Cz dnes 16:47 Ale my jsme si tenkrát kupovali maximálně 5 až 10 her ročně. Dnes…
Uživatelský žebříček Repry 55 223 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 420 bodů