wesik Registrace 27. 7. 2011 ID 1346348463 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
wesik Level 1 25. 9. 2014 18:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ice Golem: To asi dost zavisí na rychlosti internetu ne? D
wesik Level 1 15. 8. 2012 22:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak neasi . . jediny co maj v PES lepsi tak to jsou tváře hracu
wesik Level 1 11. 7. 2012 09:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nechápu jak někdo o tomhle může říct že je to lepší než fifa .... ty golmani, to běhání ... je to hrůza ... sem zvědajvej na 2014 na ten novej engine no . .
wesik Level 1 11. 5. 2012 19:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Takovouhle hru jsem hrál i na PC vubec nevim ale jak se jmenovala ...
wesik Level 1 8. 5. 2012 22:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Prej nějak jen online . . offline nejde
wesik Level 1 8. 5. 2012 15:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Souhlasim Radsi bych koupil za 1000 pořádně promakanou hru než soupisky za 500 ...
wesik Level 1 8. 5. 2012 10:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pokud nebude konec světa 😂
wesik Level 1 8. 5. 2012 09:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jn Si to vemu v elektru na splátky a vyjde to nastejno
wesik Level 1 4. 5. 2012 19:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To jo, ale gamertag tam musi dat fejkovej
wesik Level 1 24. 4. 2012 18:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Lol ... slováci nejsou licencovaný . . ani ukrajina, polsko a jeste asi 7 týmů
wesik Level 1 3. 4. 2012 21:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Japonsky styl Korejska hra . . Trochu upravena pro Evropu
wesik Level 1 3. 4. 2012 20:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Liby se mi japansky styl velkych mečů Jako v Bleach
wesik Level 1 3. 4. 2012 20:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 0: 14 . . ty vlasy Rosy a Plašila ... achjo EA se nikdy nepoučí
wesik Level 1 29. 3. 2012 11:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nice Super ... Pěknej ekonomickej tah že to neprodávaj jako samostatnou hru, ale že si musíš koupit Fifu 12
wesik Level 1 10. 3. 2012 14:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. RAM není vše ... Teď maj konzole 256MB a ještě před rokem měli lepší grafiku než PC s 4gb ram ... u PC RAm je vyrovnávací pamět operačního systému.
wesik Level 1 5. 3. 2012 17:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. A nebo Forza jako launcher titul na Xbox 720? : O
wesik Level 1 5. 8. 2011 16:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Stejně to říkaj jen proto, aby si lidé furt kupovali xbox360 protože kdyby oznamili novej tak by si 360 už nikdo nekoupil . . )
wesik Level 1 5. 8. 2011 09:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak kvuli tomudle asi AC koupim Jinak . peknej článek )
wesik Level 1 30. 7. 2011 11:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ale jinak to video vypada celkem dobre
wesik Level 1 30. 7. 2011 11:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. PES už fifu nikdy neprekona
wesik Level 1 29. 7. 2011 10:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ale tenhle obal je jen pro Britské ostrovy ... v ČR bude s Rooneym jiný hráč. . Možná ani Rooney nebude ...
wesik Level 1 27. 7. 2011 14:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Budete gamescom komentovat jako E3? . . Nebo na Gamescomu nebudou takovy ty prezentace her, ale jen stánky . . ?
Nejnovější komentáře GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice 23cicer dnes 23:23 pecička! GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk Pan Císař dnes 23:01 Nebude to kupovat jenom mládež.. GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk Pan Císař dnes 22:59 Za ultimátní argumentaci dávám palec nahoru xD GTA 6 má vyjít jako čistě singleplayerový zážitek Pan Císař dnes 22:57 the more clicks, the more peníze.. GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Firo dnes 22:55 nevím co lidi čekají ale tahle hra bude nejlepší open world ever…
Uživatelský žebříček Repry 55 108 bodů SamFisher 51 867 bodů Dakh666 46 207 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 302 bodů