Ferry Registrace 12. 11. 2010 ID 1383532819 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Ferry Level 1 15. 11. 2011 09:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. NFS žeru takže koupim na 100% a jako každej díl A už se těšim na další
Ferry Level 1 29. 4. 2011 15:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tak to sem zvedavej ale urcite do to pudu protoze sem blazen do NFS
Ferry Level 1 18. 4. 2011 18:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Split screen je blbost ! ! ! !
Ferry Level 1 9. 4. 2011 17:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. hmm .... to vypada zajimave do toho asi pudu 💃
Ferry Level 1 25. 3. 2011 17:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No pecka uz mam predobjednano 💃
Ferry Level 1 25. 2. 2011 11:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. demo me nezajima du hnedka do plny verze
Ferry Level 1 16. 2. 2011 09:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. snad to lepsi nez FC2 to byla hruza
Ferry Level 1 7. 2. 2011 20:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. uz si pomalu pripravuju volant 💃
Ferry Level 1 7. 2. 2011 20:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 3D je vopruz jak u her tak i u filmu!
Ferry Level 1 1. 2. 2011 13:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tak tose mi libi, to je pecka jeste nakou skodovku a bude to vyborny i kdyz tomu moc neverim ze by se v SHIFT2 objevila
Ferry Level 1 31. 1. 2011 09:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. myslim ze mi bohate postaci klasicka verze.
Ferry Level 1 30. 1. 2011 21:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. pokracovani Split/Second by me hodne zajimalo
Ferry Level 1 30. 1. 2011 13:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Brno to čumim chtelo by to nakou škodovku
Ferry Level 1 29. 1. 2011 20:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. At uz je 25. 3. nemuzu se dockat
Ferry Level 1 25. 1. 2011 11:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. parada uz se tesim az to budu mit home
Ferry Level 1 24. 1. 2011 16:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už se nemůžu dočka března
Ferry Level 1 22. 1. 2011 17:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Parada uz abych si to zahral
Ferry Level 1 21. 1. 2011 21:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. sem se tesil no na PC to nebude 😠
Ferry Level 1 30. 11. 2010 10:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No parada. jednicka byla dost dobra a vypadato ze dvojka bude pecka. Uz je brezen ?
Nejnovější komentáře GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny 23cicer dnes 12:58 Ultimátka, samozřejmě🤭 GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny 23cicer dnes 12:56 Těšeníčko, těšení😇 GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice bean dnes 12:38 Tenhle člověk je očividně troll, idiot nebo kombinace obojího. Stačí… GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Melneor dnes 12:32 PC s RTX 5080 a 9800X3d a nemám na konzoli :D OK no.Tvůj výlev je… GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Melneor dnes 12:30 Hovna máš možná v mozku maximálně ty :D
Uživatelský žebříček Repry 55 154 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 338 bodů