Tak to je paráda! Už opravdu dlouho jsem měl chuť si tuhle hru zahrát. Jsem velkým fanouškem celé série Life Is Strange, prošel jsem všechny díly a vždycky mě bavily silné příběhy, atmosféra i vztahy mezi postavami. O to víc mě překvapuje, že se mi zrovna tenhle titul tak dlouho vyhýbal. Teď mám konečně příležitost to napravit a jsem zvědavý, jestli ve mně hra vyvolá stejné emoce a zanechá podobně silný dojem jako ostatní díly série.