degic Registrace 16. 3. 2011 ID 2073355892 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
degic Level 1 17. 3. 2011 14:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. kdy to vyjde ja uz se tesim nevi to nekdo
degic Level 1 17. 3. 2011 13:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. mam rad heroes 5 a trochu souhlasim s czdwarf ale mislim ze to bude dobra parba hlavne multik dobrej jako vzdy
degic Level 1 17. 3. 2011 11:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. snad to bude dobry skoda ze nivalovci zdrhli mislim ze to bude dobry ale skoda ze nejsou elfove
degic Level 1 26. 7. 2011 12:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jo konecne to bude 😂 😂 😂 😂
degic Level 1 12. 5. 2011 15:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. joooo supr bomba bezva cooool 💃 💃
degic Level 1 22. 3. 2011 11:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. to bude husty hratky na boha no super
degic Level 1 17. 3. 2011 18:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jej to by byla husta hra juuuu
degic Level 1 17. 3. 2011 15:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. huuuussssttttyyyy juchu konecne neco co prebije nudu v battleforge
Nejnovější komentáře Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení KEEN dnes 18:16 Ano, to souhlasím. Cena měla být podle Valve původně o dost nižší,… Steam Machine měl být původně výrazně levnější smoula dnes 18:16 právě vyšlo demo stronghold 4, ale tady se řeší cena jakési přiblblé… Česká Operace Flashpoint se vrací v remasteru s českým dabingem bean dnes 18:02 Respekt za vydání zdrojáku. Bylo skvělý, když to dělalo id Software. Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení bean dnes 17:58 Bude to sold out. Ani na minutu o tom nepochybuju, ale to neznamená… Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení bean dnes 17:51 Nevím proč sem pleteš R5 5000, když se dávno ví že je to Zen 4, takže…
Uživatelský žebříček Repry 55 025 bodů SamFisher 51 804 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 224 bodů