passsk Registrace 28. 11. 2010 ID 2195759105 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
passsk Level 1 22. 8. 2011 19:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 🙇 ani demo si nestiahnem
passsk Level 1 9. 1. 2011 14:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. este kolko na to budeme cakat 😠
passsk Level 1 5. 1. 2011 20:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. co mislite tromfne black ops?
passsk Level 1 23. 12. 2010 10:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. neviem si pomoct ale tak dobre ako diablo 2 to nevipada
passsk Level 1 22. 12. 2010 18:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. kto to chce skusit s mojim 35kg psikom
passsk Level 1 18. 12. 2010 22:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. to znamena ze idem instalovat Zaklinaca1 💃
passsk Level 1 13. 12. 2010 18:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. asi najocakavanejsia ha roku 2011 aspon pre mna
passsk Level 1 12. 12. 2010 14:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. FORZU 3 mam a je to asi najlepsi simurator aspon pre mna 4 bude perfektna uz sa tesim
passsk Level 1 10. 12. 2010 20:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ME3 to dufam nebude niekde pisali ze bi sa to malo odohravat v londine a to mi ku ME neak nesedi
passsk Level 1 9. 12. 2010 14:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Crash Course je fakt super
passsk Level 1 9. 12. 2010 13:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. dufam ze to je mass effect 3
passsk Level 1 4. 12. 2010 19:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. daju sa tam vilepsovat auta ako v uaz4x4 ?
passsk Level 1 28. 11. 2010 01:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tak toto sa fakt podarilo 🔫
Nejnovější komentáře GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk Virus dnes 15:01 Je ti přesně k tomu, aby sis hru nainstaloval a zahrál vole. Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Tož bať dnes 14:44 Teď už přežití AI nezávisí na civilním sektoru. Vlády a potažmo… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Jan Vyskočil dnes 14:43 A proto lezeš pod články GTA ? Takže buďto lžeš a nebo jsi mentál… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny fabioozo86 dnes 14:37 Proč hned urážky, mě GTA 6 taky nezanima GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem Jan Vyskočil dnes 14:35 Díky, máš můj respekt!
Uživatelský žebříček Repry 55 205 bodů SamFisher 51 962 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 412 bodů