rikowow Registrace 8. 11. 2011 ID 2352458923 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
rikowow Level 1 25. 6. 2014 23:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nejdem sa vtierat vy viete ze ste dobry a Watch dogs by potešil : P
rikowow Level 1 29. 8. 2012 15:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. da sa kupit len CD key ?
rikowow Level 1 28. 8. 2012 19:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ahojte chcel by som sa opytat ja som si kupil ten GW 2 preorder a chcel by som sa opytat ci je nutne kupit aj plnu verziu hry lebo mi to stale este funguje natom Preordere dakujem
rikowow Level 1 23. 12. 2011 17:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. a este chcem otazku vtej CENE je aj HRA? ci ?
rikowow Level 1 23. 12. 2011 17:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no som zvedavy ci som nesiel vsetkych .... a inac stastne a vesele VIANOCE praje RIkowow a Stastny novy rok
rikowow Level 1 23. 12. 2011 17:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Crash01 : podla mne taky bol najlepsie ten zaver:)
rikowow Level 1 22. 12. 2011 18:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nerozumiem preco sa dalo ze vadi nam Zaver prihebu ved to bolo nanom podla mna najlepsie
rikowow Level 1 14. 12. 2011 16:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. prosimvas neviete nazov pesnicku ?
rikowow Level 1 30. 11. 2011 21:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. VAAAA DDD zase nic Gratulujem Mara hlavne tebe D: ale aj ostatnym ta sant nabuduce
rikowow Level 1 29. 11. 2011 18:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ta uz len to vyhrat DD
rikowow Level 1 28. 11. 2011 19:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. JUUUUJ neviem sa dockat ale zaroven sa bojim ze nic nevyhram
rikowow Level 1 22. 11. 2011 19:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. by ma len tak pre zaujmavost zaujmalo ako to losuju ci to len tak rposte nahodne vybere alebo si vyberu nejakeho hrace : /?
rikowow Level 1 22. 11. 2011 19:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ale aj tak je to najlepsia hra
rikowow Level 1 22. 11. 2011 19:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. DD juuuj chcem originalne
Nejnovější komentáře Test myší be quiet! Dark Perk Ergo a Sym - Elegantní, lehké a přesné Lukáš Meistner dnes 13:32 A kdo to pro ne vyrábí? Zatracovaná česká hra se slavnými herci oslavila velký úspěch Lukáš Meistner dnes 13:28 Děkuji. Prý to nemá češtinu. Takové studio nikdy nepodpořím.… Zatracovaná česká hra se slavnými herci oslavila velký úspěch Lukáš Meistner dnes 13:27 To nemá český dabing? GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Vaas dnes 13:02 Samochvála smrdí,že Sony💀A ten váš předraženej 😡krumpl si za tu cenu… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny 23cicer dnes 12:58 Ultimátka, samozřejmě🤭
Uživatelský žebříček Repry 55 154 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 338 bodů