drumfil drumfil Registrace 29. 10. 2010 ID 3513887690 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
drumfil Level 1 19. 10. 2018 16:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Michal Burian Co si pamatuji, tak mělo právě na 22.2. Jestli teda ne, tak se omlouvám 😀
drumfil Level 1 19. 10. 2018 12:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zapomněli jste napsat ještě RAGE 2 😂
drumfil Level 1 2. 3. 2012 13:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Paráda, ještě by mohli udělat remake burnouta 3ky
drumfil Level 1 17. 7. 2016 00:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já si myslim, že je dost reálný, aby to vypadalo aspoň podobně jak na "screenshotech", už poslední Star Wars vypadalo hodně pěkně
drumfil Level 1 9. 10. 2015 15:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nástupce burnout 3: Takedown - Splnil se mi sen!
drumfil Level 1 13. 7. 2015 15:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Klidně by mohla být ve hře i ta pěkná hudba, co hraje ve videu a třeba by mě (a asi bych nebyl sám) to připomělo staré dobré časy s Tomb Raiderem
drumfil Level 1 2. 6. 2013 09:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Poprosil bych o jeden klíč
drumfil Level 1 1. 5. 2013 17:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zrovna hraju Uncharted 3 s cz titulkama, ta hra dostane další rozměr, vtáhne do děje. První dva díly jsem si sice užil, ale ne jako 3ku s titulkama. Jen tak dál Sony
drumfil Level 1 6. 9. 2012 16:46 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Paráda, asi o měsíc později po vydání týhle trilogie si chci koupit PS3, tak tohle nesmí chybět
drumfil Level 1 31. 8. 2012 15:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tááková škoda že to nevyjde, 🙇 vypadá to fakt krásně !
drumfil Level 1 16. 4. 2012 14:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Miluju tyhle technologický videa
drumfil Level 1 12. 3. 2012 20:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Přesně tak, vypadá to jako mix bioshock infinite a half-life 2, ale myslím, že to nebude vůbec na škodu.
drumfil Level 1 15. 2. 2012 18:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hmm, tak taková grafika, jako je v treileru, by mohla být grafika budoucích konzolí
drumfil Level 1 28. 11. 2011 19:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. A to já jsem zas rád. Čim míň dialogů, tim víc si zahraju nemusim hry typu mass effect, nechci film ale hru
drumfil Level 1 24. 11. 2011 16:46 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Honzaik: Krocan myslel crysis 2 a ty zas myslíš cry engine 3
drumfil Level 1 11. 12. 2010 18:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. a já když sem to hrál poprví tak mi to trvalo asi 5 hodin ale tohle už je vážně moc
drumfil Level 1 20. 11. 2010 14:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Podle mě to nemá smysl řešit stejně až to budete hrát tak si toho vůbec nevšimnete...
drumfil Level 1 8. 11. 2010 16:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mě povídej, pro mě je to nejočekávanější hra ne roku ale století
Nejnovější komentáře GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Boomhell dnes 17:30 Však jasný pro žebráky to není, čekej a sni dál GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Boomhell dnes 17:28 Ty budes dobry mental more, takovy hovno tady pronest , njn tady ta… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny M4Ri0Cz dnes 17:13 Jo, pamatuji si, jak jsem kupoval GTA 3 za 2 000 Kč při výplatě 12… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny M4Ri0Cz dnes 17:08 Aha, a ty jsi ekonom, že z rozpočtu automaticky odvozuješ kvalitu hry… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny M4Ri0Cz dnes 16:59 .R* nemusí dělát žádné PR pro své fanoušky jim stačí hru jen oznámit.…
Uživatelský žebříček Repry 55 162 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 358 bodů