Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
28. 6. 2017 18:34

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

V první řadě musím říct že to jsou slušné hry ale mě to naštvalo Until Down mám krabicový a GoT mě nějak nechytil, takže taky jen přidám do knihovny a pá : -/

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
17. 5. 2017 15:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nejsi, neboj xD

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
13. 2. 2017 08:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Dobré ráno Trochu mi v dnešních novinkách chybí informace, že by dnes měla do konzolové verze WoT přibýt Česko-Slovenská linie tanků

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
6. 10. 2016 17:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zkus ty čísla se shiftem, nepřekvapilo by mě, kdyby si hra prepla klávesnicí do ENG xD

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
30. 10. 2015 09:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Mě jednička bavila, takže na dvojku se těším, ale musím se stotožnit s názorem, že těch skriptů v pohybu příšer bylo až moc, což moc nenabádá k druhýmu průchodu hrou, páč očekávání nějakých nových situací nehrozí a všechny lekačky tak přijdou o dost velkej účinek. Nehledě na konec, kterej mě dost sklamal. Takže snad to vývojáři na dvojce napraví

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
11. 12. 2014 06:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ty kráso, to tričko nebo mikinu bych bral

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
7. 6. 2013 10:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Neznámo proč v tom vidim Remake hry, kterou jsem měl s touhle tématikou na Gameboy

viz - [ odkaz ]

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
7. 8. 2012 14:45

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ultima je pro mě prvním milníkem v Online světě, doufám že mi nezkoňí mé vzpomínky

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
20. 7. 2012 16:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Oživení Cerberem number 2?

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
15. 5. 2012 15:34

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak to musí bejt sakra "dlouhá" kampaň Diablo 2 hrál člověk bůh ví kolik dní v kuse

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
15. 5. 2012 12:34

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

On už to někdo dohrál? : -o

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
20. 1. 2012 12:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Žeby začala éra tarzana a domů na stromech?

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
22. 12. 2011 17:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Malá hrubka xD díl v pořadí patnáctý Pokud se nepletu, čtrnáctka je onlinovka Pokud to tedy není počítáno bez nich

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
21. 11. 2011 22:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pokud vím, tak Chuck nemůže selhat spíše neloví, protože by pak byl na zemi osamělý xD

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
3. 10. 2011 13:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Viliem: Já to tak četl taky xD Manga v krvi dělá hodně xD

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
27. 9. 2011 13:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Udělal to vychcaně, zabiják

Pary7
Pary7
Level 10 Level 10
27. 9. 2011 11:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

By mě docela zajímalo, jak se na tom bude craftit xD

Reklama
Reklama