Drexy Registrace 31. 5. 2012 ID 3961441737 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Drexy Level 1 23. 6. 2014 17:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Třeba budu mít štěstí.Všechno nejlepší k narozeninám
Drexy Level 1 28. 4. 2014 13:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Třetí komentář asi taky nevyhraje, protože má smůlu
Drexy Level 1 4. 12. 2013 16:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Skylines: Pokud si hrál AC4 tak bys věděl proč je to DLC o Adéwalém
Drexy Level 1 10. 9. 2013 13:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Krásná obtimalizace. Myslíte že to pojede na Nvidii GTX 760
Drexy Level 1 6. 9. 2013 14:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Teď nevim jestli koupit na PS3 nabo počkat na PC verzi
Drexy Level 1 5. 9. 2013 15:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Stan Lee je zakladatel Marvelu tak se nediv
Drexy Level 1 4. 9. 2013 20:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Na PC po grafický stránce to bude vypadat líp díky tomu že Ubisoft má smlouvu s Nvidií
Drexy Level 1 1. 9. 2013 17:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Spletter : Právě když je to černobílé tak to vypadá jako umění plus to krásně kontrastuje se barvami.
Drexy Level 1 23. 8. 2013 17:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ten poslední obrázek je celkem zavádějící
Drexy Level 1 19. 8. 2013 11:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ty vesmírný lodě byli už San Andreas (pokud to nebyli padající hvězdy) Takže de nevidím důvod poč by nemohli bejt i tady
Drexy Level 1 16. 8. 2013 10:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vypadá to na Mirror's Edge se zombíkama
Drexy Level 1 15. 8. 2013 16:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pokud se GTA dostane i na PC, tak to bude dost velkej kandidát na hru roku
Drexy Level 1 14. 8. 2013 12:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nejvíc mě pobavil ten počet hodin strávených hraním CoD.
Drexy Level 1 14. 8. 2013 11:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vypadá to že se vrátila renesanční architektura
Drexy Level 1 13. 8. 2013 07:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Grafika i ozvučení vypadá parádně nato že je to Beta testování
Drexy Level 1 1. 8. 2013 11:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pokud GTA prošlo jen ochlup, tak mě docela zajímá jak dopadne South Park: The Stick of Truth
Drexy Level 1 1. 8. 2012 14:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. konečně, čekal sem už hodně dlouho
Drexy Level 1 17. 7. 2012 15:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. TrojisCZ Musíš to brát tak že tohle byla jen beta takže pak to může bejt o hodně lepší
Nejnovější komentáře PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mike86 dnes 15:13 Ano, běžný uživatel není vlastníkem produktu, ale pouze ve smyslu… PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Tož bať dnes 13:41 Tys tady x-krát nečetl, jak je pro některé jedince doslova otázkou… Steam Machine měl být původně výrazně levnější Linux dnes 13:12 přeju konec AI jeto zlo fuck you AI !!!!!!!! PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mr.sugar dnes 13:08 Na GOG můžou vycházet všechny hry. Stačí, aby hráči nebyli ovečky. Na… PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje L.H. dnes 13:05 No to právě číst musíte 😀
Uživatelský žebříček Repry 55 317 bodů SamFisher 52 076 bodů Dakh666 46 309 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 517 bodů