alikb Registrace 11. 1. 2011 ID 444757843 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
alikb Level 1 15. 5. 2013 19:32 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No co dodat prostě : PAC IS BACK! 😂
alikb Level 1 24. 4. 2013 18:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jediný co se mi na týhel hře nelíbí jsou ty hlavy tech želv jinak pecka
alikb Level 1 21. 7. 2012 08:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Exekucnak : žena žena z mužskym hlasem ! ! třeba je teplej
alikb Level 1 18. 7. 2012 10:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nechce mi někdo tu ac3 fe koupit k vanocum ? ? .
alikb Level 1 17. 7. 2012 09:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. exekucnak : přemejšlej mluvi jako chlap a ksichtma taky jako chlap tak co to asi bude pokud nepoznas chlapa od žensky tak uz nevim ... hral si ty někdy zaklínače tak geralt je podle tebe žena ? ? ! !
alikb Level 1 16. 7. 2012 21:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 0: 18 moc mu neprolitla ruka hlavou
alikb Level 1 21. 5. 2012 19:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Core mě taky ne ale ja to pravda ...
alikb Level 1 19. 5. 2012 21:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. triko se loupe oskouseno 🔫
alikb Level 1 1. 5. 2012 09:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. koukněte na ten trailer a dejte přepsat zvuk a pustesi god of war asecions (na konci ) misto toho tam je : bardo destinction 🔫
alikb Level 1 27. 4. 2012 22:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Smejdcz: ale gost of sparta je i na PS3 🔫
alikb Level 1 16. 3. 2012 20:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. KDE JE SKYRIM ! ! ! ! 🔫 🔫 🔫 🔫 😲 😲 😠 😠
alikb Level 1 4. 3. 2012 10:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Všimli jste si ze ten tomahawk je znak assassinů 🔫 to bude pařba 😂 😲 🔫
alikb Level 1 28. 1. 2012 12:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. uz to vidim namakanej cernoch s pudškou a bojuje proti templařským najezdníkum aby ochranil svij druch 🔫 🔫 🔫 🔫
alikb Level 1 17. 12. 2011 15:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jenom aby to nejak nepokazili 🔫
Nejnovější komentáře PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Tož bať dnes 13:41 Tys tady x-krát nečetl, jak je pro některé jedince doslova otázkou… Steam Machine měl být původně výrazně levnější Linux dnes 13:12 přeju konec AI jeto zlo fuck you AI !!!!!!!! PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mr.sugar dnes 13:08 Na GOG můžou vycházet všechny hry. Stačí, aby hráči nebyli ovečky. Na… PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje L.H. dnes 13:05 No to právě číst musíte 😀 PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Honza Marek dnes 12:59 Až jim to hráči přestanou tolerovat, najdou si jinou knihovnu,…
Uživatelský žebříček Repry 55 317 bodů SamFisher 52 076 bodů Dakh666 46 309 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 517 bodů