FlameCZ FlameCZ Registrace 26. 4. 2013 ID 510442380 Level 14 Level 14 706 bodů Zbývá 44 bodů do dalšího levelu 700 750 Přehled Aktivita
FlameCZ Level 14 4. 3. 2014 15:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Proč zrovna jenom 64-bit já mám 32-bit
FlameCZ Level 14 29. 10. 2013 09:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zatím v tom nevidím žádnou inovaci oproti zombíkům, ale uvidím až to budu hrát!
FlameCZ Level 14 28. 10. 2013 17:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. WOW!Tak to je něco!Vypadá to že se indie scéna se obohatí o další výborný titul! ! !
FlameCZ Level 14 28. 10. 2013 10:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zajímavá změna od zombíků!Už se nemůžu dočkat! ! !
FlameCZ Level 14 31. 8. 2013 00:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Lelanka: Máte sice pravdu, alespoň na tohle dohlíží sám Bioware a ten by k tomu nepustil jen tak někoho!Ale na výsledek si budeme samozřejmě muset ještě pár let počkat!Až pak se uvidí jestli to za něco stojí!
FlameCZ Level 14 30. 8. 2013 20:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už se nemůžu dočkat Mass Effect filmu!Protože tuhle velkou značku si nedovolí sprasit stejně tak i Uncharted! ! ! 😂
FlameCZ Level 14 8. 7. 2013 13:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Uvidíme s čím přijdou! !Mám ale stejně obavy že to bude ůplně stejný jak samotná hra! !
FlameCZ Level 14 8. 7. 2013 13:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Doufám že na tom už dělá jenom Gearbox Software, a néé TimeGate! ! ! !
FlameCZ Level 14 26. 6. 2013 19:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak u tohohle budeme strávit večery a mít naděláno v kalhotách! ! ! ! 😂Jinak totálně bezchybná atmosféra a vizuální zpracování! ! ! !
FlameCZ Level 14 24. 6. 2013 14:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. skylines: Mě to příde jako renderovaný filmeček! ! !Ale bude to pecka, už se těším! ! 😂
FlameCZ Level 14 24. 6. 2013 10:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Asi bych měl zajít do obchodu a sehnat si znova GTA IV! ! !
FlameCZ Level 14 24. 6. 2013 10:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Doufám že to není FAKE! ! !
Nejnovější komentáře GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Martin Zavřel dnes 01:19 Já to měl ve wishlistu na PS5, o půlnoci mi vyskočila notifikace … GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Tomáš dnes 00:30 No nevím, je 0:30 a nikde jsem možnost niž předobjednat nenašel,… GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice deasuncz včera 23:54 A stále máme 😍 GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice 23cicer včera 23:23 pecička! GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk Pan Císař včera 23:01 Nebude to kupovat jenom mládež..
Uživatelský žebříček Repry 55 108 bodů SamFisher 51 867 bodů Dakh666 46 207 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 302 bodů