@dedly
No mě je to vcelku jedno, ale plán OWL je, že každý tým bude mít ve svém městě arénu ve které bude hrát a řekl bych, že je lepší mít tam i ,,domácí'' hráče. Než několik korejců které nikdo nezná.
Na jednu stranu říct, že dílensky je to skvělé dílo. Svět funguje výborně a jak píše autor svět se bez Arthura Morgana (Callaghana) obejde. Nicméně, prvních 40% je příběhově o ničem. Zachraňuje to několik vtipných misí, ale jinak velká slabota. Hra je utahaná, všude celkem daleko. Ale možná je to tím, že srovnávám s hrami předchozími a na nikdy to příběhově nebude mít na GTA San Andreas. Uvidíme co online, ale bojím se, že to bude grind jako GTA Online. I tak bych dal 9,5/10
To mají v Bahrajnu asi dlouhý týden když hraje 5 hodin denně a za týden to udělá 120h 😎 Btw: To toho člověka vůbec baví? Platiny mám 3 a bylo to spíše utrpení než nějaký pocit radosti,že jsem to udělal.