Tomayakamakashy Registrace 7. 6. 2011 ID 719045074 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Tomayakamakashy Level 1 30. 8. 2012 12:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. (Příspěvek neobsahuje text)
Tomayakamakashy Level 1 28. 5. 2014 18:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 4: 35 jako "Pěknej uzel"
Tomayakamakashy Level 1 11. 11. 2013 19:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Náhodou Dualshock 3 s PS4 asi fungovat nebude ne?
Tomayakamakashy Level 1 2. 10. 2013 20:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hrál jsem spoustu jeho her a vždycky si chtěl přečíst nějakou knihu, a pořád chci.
Tomayakamakashy Level 1 16. 6. 2013 12:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 1: 26-1: 36 Všimli jste si jak tam ten zabugovaný pirát bojuje se šplháním? ? ?Ale na druhou stranu se mi líbí, že ho ta voda může odhodit...
Tomayakamakashy Level 1 21. 5. 2013 13:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 0: 39-0: 47 Vidíte taky mezi obrazovkou a komentátorem takový hnusný obličej zombíka s bílými vlasy
Tomayakamakashy Level 1 29. 4. 2013 17:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Na konci je vidět sběratelská edice 😂 💃 😲 wheeew
Tomayakamakashy Level 1 3. 10. 2012 17:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Xzone Bude ještě možnost si předobjednat Freedom edici pro PS3? ? ? ?
Tomayakamakashy Level 1 27. 9. 2012 23:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Bostonské pití čaje nebo čajový dýchánek? ? ? Tak to je obojí správně. Alespoň myslím, že to nemá žádný oficiální českej název. Ale podle mě by se to vůbec překládat nemělo, pak z toho vzniká tuto.... .
Tomayakamakashy Level 1 5. 9. 2012 16:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Parkourista dobrej, ale asasín nědělá nějaká zbytečná salta 👍 👍
Tomayakamakashy Level 1 9. 8. 2012 18:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jak to vypadá s tim demem?
Tomayakamakashy Level 1 7. 5. 2012 22:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Při míření s lukem se dost ďábelskolišácky usměje
Tomayakamakashy Level 1 12. 4. 2012 14:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Takže tyto dárky platí ke všem edicí na všech platformách?
Tomayakamakashy Level 1 11. 4. 2012 22:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Fildus Dá se ještě ten přeložený kodex v podobě PDF někde sehnat? ? ?
Tomayakamakashy Level 1 23. 12. 2011 14:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nemohli byste sem dát oriinální fotku? Je těžke poznat jestli je to postava nebo třeba odpadkový koš
Nejnovější komentáře GTA 6 čelí úniku řady zajímavých informací Plesnivec dnes 17:31 Stejně budeme trávit většinu času střílením a zabíjením, prostě GTA :D GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem Jan Vyskočil dnes 17:05 přesně tenhle typ lidí co popisujete beru jako demen*y :D, tak teď… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Jan Vyskočil dnes 17:00 Já se nechávám unést a nestydím se za to, když si nezačnu, tak jsem z… GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk Armi dnes 16:53 No, za socíku by se sem tahle hra přes cenzuru ani nedostala, stejně… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny M4Ri0Cz dnes 16:47 Ale my jsme si tenkrát kupovali maximálně 5 až 10 her ročně. Dnes…
Uživatelský žebříček Repry 55 223 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 420 bodů