profile-image

Chinuk

Marek Jelínek
Registrace 30. 7. 2024
ID 722040490
Level 34
8 346 bodů
Zbývá 154 bodů do dalšího levelu
8 000 8 500
odznak
PC
Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
20. 6. 2026 19:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lord Matouš Jeden tu píše o remasteru za 60 eur, přitom v článku o to není žádná zmínka, druhej tu píše abych si (ne jsi)koupil členství - odpověď teda úplně mimo téma na mojí reakci. Takže kdo je tu zabedněnec?

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
19. 6. 2026 12:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@trawex Vtipné, v článku se o remasteru za 60 eur nepíše.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
11. 6. 2026 10:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. Tento konkrétní příklad co jsi uvedl jako ad absurdum, překlad opravdu nepotřebuje. Ale věřím že tam bude víc smysluplného textu který by si zasloužil překlad a hráči to uvítají.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
6. 6. 2026 12:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux Jo jo chápeme objevil jsi Linux, nemusíš nám to omílat u každého článku.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
4. 6. 2026 13:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Draper Ano vydržím, na trhu je spousta jiných her které mě baví a do té doby je hotová čeština od překladatele která hlavu patu a né ty rychlokvašky které spíš ruší zážitek ze hry.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
4. 6. 2026 12:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@kyjak Moje řeč. Nechápu jak někdo může hrát s tím paskvilem od Squiee. Záměna rodu na denním pořádku, přeložené slovo od slova takže význam věty nebo vtipu je úplně jiný.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
19. 5. 2026 13:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@fabioozo86 Ono VR ještě neumřelo jako 3D televize?

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
30. 4. 2026 15:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Norbi001 Všechno co jsi tu vypsal za to nemůže engine, ale vývojáři kteří s ním pracují a spoléhají se na FG a DLSS. Zapni pathtracing v RE9 (CP 2077)a rázem je tato hra nejnáročnější na HW. DLSS 4.5 na kvalitu spíš vylepšuje nativní obraz - v dálce najednou vidíš stromy které mají ostře vykreslené větve, elektrické vedení nebo cokoliv co bylo dřív rozmazané. Samozřejmě od 1440p a výš, na FHD tam už obraz znatelně degraduje kvalitu.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
25. 4. 2026 12:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Firo Je smutné když někdo nezvládá pochopit svět i mimo svoji bublinu.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
18. 4. 2026 10:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@vtap Udělat remaster není složité (ani moc finančně nákladné)pro zkušené studio. A podle ohlasů hráčů na PC a konozilch je jasné že by se jim to 100pro vyplatilo.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
15. 4. 2026 10:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@vtap Od toho tu jsou remaky/remastery - to by s tím měli dělat. Navíc tu hru chtějí v lepším kabátku jak PC hráči tak konzolisti.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
5. 4. 2026 18:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@AuroN Stále od nich čekám na SiN. Rád bych od nich viděl také předělávku Star Trek: Voyager – Elite Force 1,2

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
4. 4. 2026 12:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Firo Psaní komentářů je ztráta života?

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
3. 4. 2026 17:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Takže eterní sabotéři vývojářům drželi pistoli u hlavy ať udělají sra.ku. Jinak si nedokážu představit jak jinak by ti sabotéři mohli škodit.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
17. 2. 2026 11:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@SamFisher Ale ty si se ptal jestli to dá VÍC jak 60fps a to tento patch nepodporuje. V pořadu Indian zmiňují, že v noci v dešti to i tak neudrželo 60fps na PS5 Pro. Takže se zdá, že spíš tento patch posunul zámek z 30 fps na 60 fps, přidal max nastavení z PC verze (což jde proti fps, protože na to ty konzole prostě nemají výkon)a český dabing nic víc.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
15. 2. 2026 18:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@SamFisher Je to napsané v článku.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
10. 1. 2026 15:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Smazaný uživatel Už se těším na lidi v diskuzích, kteří budou přísahat na pysky své báby, že těch 1000 Hz je stejné jako 144 Hz LOL!

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
8. 1. 2026 21:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

The New Order byla pecka, The Old Blood také perfektní, The New Colossus byl o hodně slabší ke konci jsem se musel nutit to dohrát, Youngblood o tom raději pomlčím jaká to byla..... ale raději bych si dal Quake.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
23. 12. 2025 13:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@VIKY1 A to vadí čemu, když si člověk chce přivydělat. V Counter-Strike to běží léta, někdo si na tom postavil živobytí. "Kde je poptávka, tam je nabídka"

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
10. 10. 2025 12:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@FildasCZ @FildasCZ To jsem zkoušel několikkrát, ale na PC je to nehratelné. FOV je v singlu nastavené jako kdyby měla postava přišitej dalekohled k očím.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
4. 10. 2025 15:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Plesnivec @Plesnivec Také jsem chtěl vyzkoušet nové železo, ale bug s načítáním textur kterej stále neodstranili mě od toho odrazuje😬

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
14. 9. 2025 11:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Chinuk @Goofy Umíš číst, nebo záměrně překrucuješ slova? Kde píšu, že si vyberu hru zdarma a pak si myslím, že dělám neco pro vývojáře. A znova Epic nikomu nic necpe - nikde nevidím, žádné reklamy nebo jiné "donucovací" prostředky od Epicu, že si musíš vybrat hru zdarma. Z tvého příspěvku to vypadá, že patříš ke stejné skupině lidí jako Lasmen.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
13. 9. 2025 14:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lasman @Lasman To je nějaký národní sport vysmívat se někomu, protože ti dal něco zadarmo? Nikdy nepochopím tohle uvažování slabomyslných jedinců. Navíc nikde nic necpe je to na hráči jestli si ten produkt vezme.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
14. 9. 2025 11:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Chinuk @Goofy Umíš číst, nebo záměrně překrucuješ slova? Kde píšu, že si vyberu hru zdarma a pak si myslím, že dělám neco pro vývojáře. A znova Epic nikomu nic necpe - nikde nevidím, žádné reklamy nebo jiné "donucovací" prostředky od Epicu, že si musíš vybrat hru zdarma. Z tvého příspěvku to vypadá, že patříš ke stejné skupině lidí jako Lasmen.

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
22. 8. 2025 10:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Micvan @Micvan Tohle používání amerikanismu je zlo máš pravdu všech o je cool, cheasy atd. Přitom čeština je pěkný a rozmanitý jazyk. A nejhorší je když někdo třeba k nekrologu u Českého herce napíše RIP...(fakt prasárna).

Chinuk
Chinuk
Level 34 Level 34
1. 8. 2025 15:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@VoidWalker @VoidWalker pod slovem krásná si remake Mafii opravdu nedokážu představit, vždyť to byla neostrá mazanice jak když mám na monitoru vazelinu - muselo se pohrát se souborama, v ovladačích na grafiku vytáhnout ostrost o 80% pak to bylo hratelný. Podobně na tom byla Mafia 3, ale ta trpěla na to že to byla celkově špatná hra jak graficky tak herně.

Reklama
Reklama