KillerVistaCZ KillerVistaCZ Registrace 23. 3. 2011 ID 942994728 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
KillerVistaCZ Level 1 19. 4. 2013 13:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. šup šup ať už tu je
KillerVistaCZ Level 1 6. 4. 2013 12:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mám zájem o klíč do World of Warplanes.
KillerVistaCZ Level 1 26. 2. 2014 08:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. prosím o jeden klíč
KillerVistaCZ Level 1 6. 6. 2013 14:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. a koho by nepobavilo? když toho moc hulí taky bych rád chtěl vyzkoušet ten jejich model
KillerVistaCZ Level 1 6. 6. 2013 13:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ty kravo to musi mit dobrej matros v mrkvosoftu
KillerVistaCZ Level 1 6. 6. 2013 10:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. me se valí jeden klíč navíc
KillerVistaCZ Level 1 4. 6. 2013 09:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. The Last of Us zamozřejmost v limitovce
KillerVistaCZ Level 1 3. 6. 2013 06:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To bude zase klíčů na aukru smutné
KillerVistaCZ Level 1 3. 6. 2013 00:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Díky za klíč a udivujou mě lidi kteří nemají ani profilovku sou zaregistrováni před pár minutama a chtějí klíč good luck to bude zase klíčů na aukru.
KillerVistaCZ Level 1 28. 5. 2013 14:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Každá platforma má svoje svoje mouchyPC dobrá grafika optimalizace na hovno.PS/Xbox nic moc grafika ale optimalizace výborné
KillerVistaCZ Level 1 28. 5. 2013 14:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To bude chujovina
KillerVistaCZ Level 1 28. 5. 2013 14:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Za raritu se platí. Ale už abych šetřil a koupil si Psko a Speciálku protože gta je legenda a co bych neudělal pro R když mám od prvních dílů. A to nemám konzoli
KillerVistaCZ Level 1 28. 5. 2013 14:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Chepa : ani nemusejí nikdo to nechce tak nemají co započítat
KillerVistaCZ Level 1 28. 5. 2013 14:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak to si Mrkvosoft podkopal pěknou jámu co nepodělaly tak to dokonaly teď palec nahoru koupím si PS4!
KillerVistaCZ Level 1 28. 5. 2013 13:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pokut by jí zlevnily o půlku tak proč ne?
KillerVistaCZ Level 1 27. 5. 2013 04:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. škoda že nebude soundtrack od žpěváků tak sem zvědavý jak to dopadne
KillerVistaCZ Level 1 27. 5. 2013 04:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Fajne už aby to bylo venku
KillerVistaCZ Level 1 25. 4. 2012 01:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Konzole už stojí za hov** furt už lepší pc než konzole
KillerVistaCZ Level 1 22. 12. 2011 19:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už aby to tu bylo a takový kreténi co říkají že to stoji za hovno at drží hubu jinak by nikdy nehrály csko a atd....
Nejnovější komentáře Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení Firo dnes 04:26 tohle si koupí jen absolutní kokot CO NEZNÁ HODNOTU PENĚZ Česká Operace Flashpoint se vrací v remasteru s českým dabingem rawneox dnes 00:46 Hezky pěkně, super zpráva! Steam Machine měl být původně výrazně levnější WampyR včera 23:02 Ty to tu pises akoby bol Stronghold 4 resp. Stronghold seria nejaky… Nové kyberpunkové RPG No Law sází na maximálně živoucí svět 23cicer včera 21:59 proc by ne! Steam odhalil přehled nejhranějších demoverzí z festivalu Next Fest Repry včera 21:02 U mě to jednoznačně vyhrálo demo Warhammer 40,000: Boltgun 2. A jako…
Uživatelský žebříček Repry 55 041 bodů SamFisher 51 808 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 236 bodů