Hráči na PC a X360 se díky digitální distribuci už můžou zakousnout do téhle krvavé řežby.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Říká to sice už samotný název, ale podle traileru to vypadá, že Blood Knights krví rozhodně nešetří. Jedná se o akční RPG, v němž mezi sebou válčí lidé a upíři. Hlavní hrdina je člověk jménem Jeremy, z nějž se nakonec stává to, čím nejvíce opovrhoval a proti čemu bojoval – upír.
Hra nabídne jak kampaň pro jednoho hráče, tak i kooperaci pro dva. Pokud budete hrát sami, stále máte možnost libovolně přepínat mezi dvěma postavami. Na boj s nepřáteli je přichystáno 160 druhů zbraní a k dispozici jsou vám samozřejmě i Jeremyho tesáky, kterými můžete vysávat z protivníků krev a tím i život.
Tvůrci slibují atmosférický příběh a dialogy s možností voleb, jež budou mít přímý vliv na svět, v němž se Blood Knights odehrává. Nezní to vůbec špatně a za 15 euro ten skok do neznáma vcelku stojí, co myslíte?