Dorazilo k nám demo zajímavé adventury Posel Smrti 3, které si můžete stáhnout přímo ze Zingu.
Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE
Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?
Demoverze má velikost 823 MB a dá vám okusit první kapitolu ze hry, tedy přesněji její polovinu. Samotný děj Posla 3 začíná tam, kde skončil druhý díl. Darren se probouzí s náramky na rukách. Tváří se otupěle, nemá tušení, co se stalo, a to mu v očích policie jen přitěžuje. Výslech svědků připomene události druhého dílu a spojitost Darrena s rodem Gordonů. Zdá se, že policie svého vraha dopadla, ale co to - po třech týdnech vazby vyvádějí Darrena na svobodu.
Někdo neznámý zaplatil kauci, jenže kdo a proč? A proč Darren po tři týdny téměř nezamhouřil oka, jak ho pronásledovaly noční můry a děsivě reálné vize vražd. Co mu zůstalo zatajeno z jeho minulosti? Co to opravdu viděl černýma očima ve svých nočních můrách? Jaké temné síly slídí za spletitým závojem hádanek a tajemství kolem jistých osob? Odpověď na všechny otázky se skrývá v šesti kapitolách této hry.
Demoverzi stahujte ZDE