Diablo II Resurrected si můžete nově zahrát v češtině
Diablo Novinka Diablo II Resurrected si můžete nově zahrát v češtině

Diablo II Resurrected si můžete nově zahrát v češtině

Daniel Jarocký

Daniel Jarocký

5
Platformy Windows PC

Fanouškovský překlad je zdarma ke stažení.

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?

Reklama

V září roku 2021 se fanoušci série Diablo dočkali návratu druhého dílu ve formě plnohodnotného remaku, který vyšel na PC i konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Hra se bohužel po vzoru jiných her od Activision Blizzardu nedočkala oficiální české lokalizace. O slovo se tak opět museli přihlásit komunitní překladatelé. Již v dubnu letošního roku jsme vás poprvé informovali o vznikající fanouškovské české lokalizaci pro PC verzi.

Dnes na tuto novinku navazuje oznámení o vydání hotové verzi češtiny, kterou si můžete bezplatně stáhnout na webu prekladyher.eu. Za lokalizací stojí překladatel s přezdívkou Max Prasak, který v minulosti přeložil také původní verzi hry z roku 2000.

„Tak jste se dočkali, finální verze češtiny pro D2R je od teď ke stažení. Snad bude vše fungovat jak má a díky tomuto překladu si budou moci svět Diabla II vychutnat i ti, kteří cizím jazykem moc nevládnou... Jen připomínám, že oproti staré češtině z D2LoD je zde spousta změn a oprav, spousta nově přeložených věcí, potvor a názvů ... proto také tuto češtinu lze nainstalovat i na staré D2LoD,“ dodává autor překladu.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama