profile-image

vtap

Registrace 27. 6. 2013
ID 1010020634
Level 36
9 019 bodů
Zbývá 481 bodů do dalšího levelu
9 000 9 500
odznak
PlayStation
odznak
PC
odznak
Xbox
odznak
Nintendo
odznak
iOS
Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Recenze

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

vtap
vtap
Level 36 Level 36
19. 6. 2026 14:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MARTAS SK nelituju pracujicího.svobodného člověka. lituju toho kdo nemůže

vtap
vtap
Level 36 Level 36
18. 6. 2026 17:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MARTAS SK nemusí to dělat

vtap
vtap
Level 36 Level 36
16. 6. 2026 20:31

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@KEEN to neva. narodíš se a zemřeš a to je koloběh. je to otevřené okno pro něco nové

vtap
vtap
Level 36 Level 36
13. 6. 2026 07:11 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@lara zahraju si a pak už to většinou neřeším. dívám se dopředu. ale máš pravdu v tom že stát se může cokoli. gog to dělá jinak a je to další možnost jak si zahrát i vlastnit.

já se nebojím steam funguje už 22 let a může být že za tvého života se s ním nic nestane.

vtap
vtap
Level 36 Level 36
11. 6. 2026 13:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux gta 6 si koupi všichni. polovina dvakrát až třikrát.

vtap
vtap
Level 36 Level 36
10. 6. 2026 07:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Firo zas takové dělo to není. třeba battlefield 6 ukázal co ty konzole zvládnou. já bych byl v klidu

vtap
vtap
Level 36 Level 36
9. 6. 2026 13:43 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Frezen Aleks jak už jsem starej je mi to jedno. do hrobu si to nevezmu. pořád lovím trofeje ale nejsem loajální k žádné značcce stejně jako žádna značka nikdy nebude loajální ke mně. android nebo ios. pc nebo konzole. je mi to jedno. co chci si koupím tam kde to mají

vtap
vtap
Level 36 Level 36
9. 6. 2026 12:14 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Aratak ok

vtap
vtap
Level 36 Level 36
8. 6. 2026 18:18 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Aratak platíme sociální, zdravotní i daně a poplatky. a do toho ještě televizi a rozhlas. není ten socialismus zdarma a nikdy nebyl. usa má den daňové svobody o měsíc dřív. místo zdravotnictví pro všechny mají armádu a armádu miliardářů. je to otázka priorit. ale odbory to opravdu nevytrhnou

vtap
vtap
Level 36 Level 36
8. 6. 2026 16:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MrN00b platíme to. máme to

vtap
vtap
Level 36 Level 36
8. 6. 2026 16:45 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@GoOdTiMe proč bych měl klást někomu podmínky? nebojím se vyjednávat a to je základ. nejsem děcko a vím že nedostanu všechno co chci ale tak to prostě chodí. děláš práci a bereš za ni peníze. o co ti jde,? já ti fakt nerozumím. jsi blázen? dělej to co chceš a smiř se s tím nebo dělej to čím se uživíš. já nevím. není zrovna amerika největší ekonomika světa? co chceš po mně. však my si to tady platíme ten sociální stát. oni přeci mohou taky. nezaměstnanost v usa je 4,3 což je jako u nás. a krizi bydlení tu máme taky. proč by mi mělo být líto vývojáře videoher když tady dělníci berou 25 000 až 30000 korun měsičně čistého? je tady realita světového trhu a obrovská konkurence. tak co jako s vývojářem? pro mně je důležitější popelář nebo kadeřník. šoubyznys je něco úplně jiného. není v něm nic jisté. co když gta 6 rockstar položí? co potom s odbory?

vtap
vtap
Level 36 Level 36
8. 6. 2026 12:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@GoOdTiMe co je hloupého na tom si to nastavit?

vtap
vtap
Level 36 Level 36
8. 6. 2026 16:45 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@GoOdTiMe proč bych měl klást někomu podmínky? nebojím se vyjednávat a to je základ. nejsem děcko a vím že nedostanu všechno co chci ale tak to prostě chodí. děláš práci a bereš za ni peníze. o co ti jde,? já ti fakt nerozumím. jsi blázen? dělej to co chceš a smiř se s tím nebo dělej to čím se uživíš. já nevím. není zrovna amerika největší ekonomika světa? co chceš po mně. však my si to tady platíme ten sociální stát. oni přeci mohou taky. nezaměstnanost v usa je 4,3 což je jako u nás. a krizi bydlení tu máme taky. proč by mi mělo být líto vývojáře videoher když tady dělníci berou 25 000 až 30000 korun měsičně čistého? je tady realita světového trhu a obrovská konkurence. tak co jako s vývojářem? pro mně je důležitější popelář nebo kadeřník. šoubyznys je něco úplně jiného. není v něm nic jisté. co když gta 6 rockstar položí? co potom s odbory?

vtap
vtap
Level 36 Level 36
5. 6. 2026 21:12 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MrN00b nechces na krev nežer platí všude stejně tak kdo je tady idiot. Vyjednat si podmínky přeci múzes. A bud budes praci milovat nebo vydelas. . Neni o ćem filozofovat. Kdo nechce muže jít preci musi platit. Co kdyby jsi byl ten zamestnavatel ? krmil bys zmrdy co delaji potize? Ja osobne prescasy nedelam mam takovou smlouvu. Kazdej za sebe a ne hned zakladat odbory ktere jsou stejne jen organizovany zlocin

vtap
vtap
Level 36 Level 36
5. 6. 2026 16:17

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@GoOdTiMe odbory nejsou cesta. nedělej to co nechceš je jediná možnost.

vtap
vtap
Level 36 Level 36
5. 6. 2026 15:55 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@ssjimbou ne spielbergovi. ale to ty víš

vtap
vtap
Level 36 Level 36
5. 6. 2026 10:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

nasrat.

vtap
vtap
Level 36 Level 36
3. 6. 2026 15:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@M4Ri0Cz ta hra je fakt hnusná. porovnej to s horu z roku 2013 a uvidíš to. sám. je to hnojárna. pokud ti tohle stačí ok. já tohle živit nebudu

vtap
vtap
Level 36 Level 36
3. 6. 2026 06:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

je to hnusnější než samy devadesátky. fuj to

vtap
vtap
Level 36 Level 36
2. 6. 2026 18:05 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@cruxos klidně první tři díly v nové grafice koupím každých deset let

vtap
vtap
Level 36 Level 36
1. 6. 2026 18:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@GoOdTiMe takový národ není

vtap
vtap
Level 36 Level 36
1. 6. 2026 18:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@M4Ri0Cz co oči nevidí to srdce nebolí. to jsem si nevymyslel já. jsou tu definitivní pravdy. je to všechno v pohodě a ono si to sedne. a že někdo chce to co nechceš ty je taky úplně v pořádku

vtap
vtap
Level 36 Level 36
1. 6. 2026 18:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@M4Ri0Cz však ano - vypni to a nekupuj to. nečti to a zmizí to

vtap
vtap
Level 36 Level 36
1. 6. 2026 12:33 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu to ře se mi něco hnusí neznamená že to je zlé. to si myslím já. jasně že třeba last of us 2 je dojeb a nikdo to nečekal nebo sněhurka live action. jenže jak říkám na konci stejně promluví peníze a tam kde peníze nebodou nebude vůbec nic. peněženka je král. zabít je svým nezáíjmem - koopím si hru od naughty dog nebo je nechám chcípnout. nevidím tady žádný zlo ani dobro. prostě to tak je. je to planeta heteráku i gayů a leseb i transek jako i černých nebo asiatů. jsem v pohodě a co vypnu není

vtap
vtap
Level 36 Level 36
1. 6. 2026 12:28

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@M4Ri0Cz vypneš internet a oni tu nejsou tak jak to je?

Reklama
Reklama