@lara
zahraju si a pak už to většinou neřeším. dívám se dopředu. ale máš pravdu v tom že stát se může cokoli. gog to dělá jinak a je to další možnost jak si zahrát i vlastnit.
já se nebojím steam funguje už 22 let a může být že za tvého života se s ním nic nestane.
@Frezen Aleks
jak už jsem starej je mi to jedno. do hrobu si to nevezmu. pořád lovím trofeje ale nejsem loajální k žádné značcce stejně jako žádna značka nikdy nebude loajální ke mně. android nebo ios. pc nebo konzole. je mi to jedno. co chci si koupím tam kde to mají
@Aratak
platíme sociální, zdravotní i daně a poplatky. a do toho ještě televizi a rozhlas. není ten socialismus zdarma a nikdy nebyl. usa má den daňové svobody o měsíc dřív. místo zdravotnictví pro všechny mají armádu a armádu miliardářů. je to otázka priorit. ale odbory to opravdu nevytrhnou
@GoOdTiMe
proč bych měl klást někomu podmínky? nebojím se vyjednávat a to je základ. nejsem děcko a vím že nedostanu všechno co chci ale tak to prostě chodí. děláš práci a bereš za ni peníze. o co ti jde,? já ti fakt nerozumím. jsi blázen? dělej to co chceš a smiř se s tím nebo dělej to čím se uživíš. já nevím. není zrovna amerika největší ekonomika světa? co chceš po mně. však my si to tady platíme ten sociální stát. oni přeci mohou taky. nezaměstnanost v usa je 4,3 což je jako u nás. a krizi bydlení tu máme taky. proč by mi mělo být líto vývojáře videoher když tady dělníci berou 25 000 až 30000 korun měsičně čistého? je tady realita světového trhu a obrovská konkurence. tak co jako s vývojářem? pro mně je důležitější popelář nebo kadeřník. šoubyznys je něco úplně jiného. není v něm nic jisté. co když gta 6 rockstar položí? co potom s odbory?
@GoOdTiMe
proč bych měl klást někomu podmínky? nebojím se vyjednávat a to je základ. nejsem děcko a vím že nedostanu všechno co chci ale tak to prostě chodí. děláš práci a bereš za ni peníze. o co ti jde,? já ti fakt nerozumím. jsi blázen? dělej to co chceš a smiř se s tím nebo dělej to čím se uživíš. já nevím. není zrovna amerika největší ekonomika světa? co chceš po mně. však my si to tady platíme ten sociální stát. oni přeci mohou taky. nezaměstnanost v usa je 4,3 což je jako u nás. a krizi bydlení tu máme taky. proč by mi mělo být líto vývojáře videoher když tady dělníci berou 25 000 až 30000 korun měsičně čistého? je tady realita světového trhu a obrovská konkurence. tak co jako s vývojářem? pro mně je důležitější popelář nebo kadeřník. šoubyznys je něco úplně jiného. není v něm nic jisté. co když gta 6 rockstar položí? co potom s odbory?
@MrN00b
nechces na krev nežer platí všude stejně tak kdo je tady idiot. Vyjednat si podmínky přeci múzes. A bud budes praci milovat nebo vydelas. . Neni o ćem filozofovat. Kdo nechce muže jít preci musi platit. Co kdyby jsi byl ten zamestnavatel ? krmil bys zmrdy co delaji potize? Ja osobne prescasy nedelam mam takovou smlouvu. Kazdej za sebe a ne hned zakladat odbory ktere jsou stejne jen organizovany zlocin
@M4Ri0Cz
co oči nevidí to srdce nebolí. to jsem si nevymyslel já. jsou tu definitivní pravdy. je to všechno v pohodě a ono si to sedne. a že někdo chce to co nechceš ty je taky úplně v pořádku
@Hubert v hubertusu
to ře se mi něco hnusí neznamená že to je zlé. to si myslím já. jasně že třeba last of us 2 je dojeb a nikdo to nečekal nebo sněhurka live action. jenže jak říkám na konci stejně promluví peníze a tam kde peníze nebodou nebude vůbec nic. peněženka je král. zabít je svým nezáíjmem - koopím si hru od naughty dog nebo je nechám chcípnout. nevidím tady žádný zlo ani dobro. prostě to tak je. je to planeta heteráku i gayů a leseb i transek jako i černých nebo asiatů. jsem v pohodě a co vypnu není