Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

trawex
trawex
Level 31 Level 31
dnes 16:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Když si vzpomenu za co jsem kupoval System Shock, Daggerfall, nebo třeba Mafii tak je to celkem na pohodu cena za tak velkou hru na dnešní dobu. Pravda, tehdy za to byly navíc parádní megakrabice, mapy, manuály na papíře a podobné featury a většinou plně funkční hry. Daggerfall je výjimka, že.

Ale taky po čertech menší výplaty. Dneska za to dostanete číslo. Samozřejmě s pomlčkama většinou, ale tak aspoň něco. Samozřejmě nekoupím, GTA mě vždycky bavilo pár hodin a spíše mody. Byl bych radši za další RDR.

M4Ri0Cz
M4Ri0Cz
Level 20 Level 20
dnes 17:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@trawex Jo, pamatuji si, jak jsem kupoval GTA 3 za 2 000 Kč při výplatě 12 000 Kč. 🤣 Dneska všichni brečí nad cenami her, přitom hry stojí skoro stejně jako tehdy a platy jsou zhruba trojnásobné.

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
dnes 12:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ultimátka, samozřejmě🤭

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
dnes 12:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Těšeníčko, těšení😇

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
dnes 11:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak v US to je $79.99 USD v evropě €79.99 na CZ PS Store 2 009,00 Kč a nejenom v Alze 2 299.

Tyhle ceny... to je někdy na provaz.

Reklama
EteesMx Zano
EteesMx Zano
Level 1 Level 1
dnes 10:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Obě edice jsou snad jen na PS storu, na alze a jiných jen jedna verze.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 09:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

vzal jsem ultimátku a přijde mi dost levná ..nemůžu si pomoct.

Linux
Linux
Level 29 Level 29
Hlavní platforma: PC
dnes 15:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil přijde ti to levný protože nemaš babu a děti 😀 ja si počkam na pc verzi

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 16:03 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux proč bych neměl mít babu a děti proboha, co je tohle zase za doměnky? Takhle se chovaj baby :D jako ty..já si čekání na PC verzi zkrátím konzolovou verzí no ..a koupim si to pak znovu :)

vtap
vtap
Level 36 Level 36
dnes 16:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux tvoje baba tvoje děti. tvůj osud

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 16:07 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lubomir Jakubek aha a ty jsi psycholog že jsi z toho vyčetl honění ega? ..a to že ta hra stála přes miliardu dolarů na vývoj což ji řadí na první místo nejdražší hry na světě, to tě nenapadne jako argument? cca 24 381 710 400 kč podle google.. Ale to je asi vysoká matematika pro tebe z toho odvodit cenu hry viď....já se vlastně vůbec nedivím ..když je tu průměrné IQ diskutujících asi 80.

M4Ri0Cz
M4Ri0Cz
Level 20 Level 20
dnes 17:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Aha, a ty jsi ekonom, že z rozpočtu automaticky odvozuješ kvalitu hry? To, že vývoj stál přes miliardu dolarů, je sice zajímavá informace, ale nijak to nedokazuje, že hra bude odpovídat své ceně nebo že bude kvalitní. Historie herního průmyslu je plná drahých projektů, které nakonec dopadly průměrně nebo rovnou špatně.

Navíc je trochu zvláštní takhle horlivě obhajovat produkt, který jsi ještě nehrál a u kterého jsme dosud neviděli ani souvislý gameplay. Zatím máme hlavně trailery a marketingová videa. O skutečné kvalitě se bude dát bavit až po vydání.

Vysoký rozpočet znamená pouze to, že do projektu bylo investováno hodně peněz. Ne že automaticky vzniklo mistrovské dílo. Kdyby mezi rozpočtem a kvalitou existovala přímá úměra, tak by každá nejdražší hra v historii byla zároveň nejlepší hrou v historii, což očividně není pravda.

A pokud už chceš mluvit o IQ diskutujících, možná by stálo za to nejdřív rozlišovat mezi náklady na vývoj a skutečnou hodnotou produktu pro zákazníka. To totiž nejsou stejné věci.

vtap
vtap
Level 36 Level 36
dnes 16:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil přesně. je to za hubičku

Jack
Jack
Level 1 Level 1
dnes 08:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Třeba u mě se dalo koupit jen Ultimate edice na PS5 store, u Standart edice jsem měl "není v současné době k dispozici"

kaldos
kaldos
Level 22 Level 22
dnes 07:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pořád čekám na nějaký gameplay. Si nevzpomínám že by u nějaký hry začaly předobjednávky a neviděli jsme ani jeden gameplay. Oni chcou aby jsme předobjednali a je informaci tak málo. Cenu jsem čekal nad dva tisice možná i 2 a pul. No uvidime až jak drahá bude pc verze.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 09:11 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@kaldos všechny trailery od rockstar jsou gameplay cutscény které jsou real time render vždycky. takže nechápu že tomu ještě někdo nerozumí.

Bonny
Bonny
Level 11 Level 11
dnes 10:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil to ještě není real ganeplay, kde jsou animace a mimika osekanější.....chce to už i něco z hraní jako takového

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 10:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Bonny na nových screenshotech poznáš co je ingame a co cutscéna jestli řešíš LOD. Tam to je jasně poznat.

Mr.sugar
Mr.sugar
Level 42 Level 42
Hlavní platforma: PC
dnes 12:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Já třeba řeším, jak se to hraje, jak vypadá střelba, zvuky a další věci. Prostě ukázat normální hraní, to je snad problém?

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 14:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Mr.sugar ty si děláš problémy sám ... když ti nestačí renomé společnosti a výdaje na vývoj aby jsi vyhodnotil obsah...R* nemusí dělát žádné PR pro své fanoušky jim stačí hru jen oznámit...ikdyby nevydali ani obrázek, tak jsou lidi posraný až za ušima.

M4Ri0Cz
M4Ri0Cz
Level 20 Level 20
dnes 16:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil .R* nemusí dělát žádné PR pro své fanoušky jim stačí hru jen oznámit...ikdyby nevydali ani obrázek, tak jsou lidi posraný až za ušima.

Takhle, se chovají ovce.

Reklama
Reklama