Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
dnes 08:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jelikož v Rockstar již není Houser, tak se nedá čekat nějak kvalitní příběh a spíš očekávám hromada Amrické slátaniny.

Horší může být ale to, že budete hrát za tuhle rádoby dvojici, což prostě bude pro dost lidí otravné, protože to vezme svobodu. Jako kdo chce hrát za tenhle pár? :D

kufač
kufač
Level 47 Level 47
dnes 09:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Melneor Já se na to docela těším a jsem zvědavý, jak se za tuto dvojici bude hrát. A to jsem přitom z GTA 5 v době vydání verze pro PS4 nebyl kdo ví jak nadšený.

lara
lara
Level 4 Level 4
dnes 02:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

asi budu působit divně ale mne teda GTA 6 nějak neuchvátilo od San Andreas sle mého názoru nevyšlo lepší a to mám pocit vyšlo v roce 2005 ani GTA 5 nestálo za moc

L.H.
L.H.
Level 36 Level 36
dnes 05:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@lara GTA 4 není špatná hra. Akorát to má trochu zastarale mechaniky... myslím třeba mise, kde jezdit z jedne strany mapy na druhou bylo trochu nuda.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 07:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@lara tak nepiš pod články o GTA a starej se o jiné hry.... to je furt dokola ...běž třeba na stránky, kde prodávají rtěnky a napiš jim tam, že rtěnky nekupuješ...všechny to bude strašně zajímat.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
dnes 08:04

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@lara CP77 je o parník lepší než jakékoliv GTA. Nejlepší hrou od Rockstaru je s velkým přehledem RDR2 a dle mě to takhle i zůstane.

Reklama
Reklama