Startuje beta Men of War: Assault Squad
Men of War Novinka Startuje beta Men of War: Assault Squad

Startuje beta Men of War: Assault Squad

Michal Burian

Michal Burian

1

Studio Best Way dnešním dnem spustilo otevřený betatest jejich nejnovějšího projektu.

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?

Reklama

Jde o expanzi Assault Squad, která do real-time strategie Men of War přináší zcela nový kooperativní mód s možností vybrat si z pěti různých národů – Rusko, Německo, USA, Commonwealth a poprvé v historii série Japonsko. Datadisk dále zajistí větší realismus a intenzivní podívanou na druhou světovou válku. Těšit se dále můžete na historické a věrohodně zpracované bitvy, chytřejší a dynamičtější AI a na nové herní módy a mapy.

Pokud si chcete Men of War: Assault Squad vyzkoušet před vydáním, tak zajděte na speciální stránky, kde si necháte vygenerovat speciální klíč, který následně zadáte na Steamu v záložce hry (games).

Beta nabízí dvě mapy, na nichž se utkáte v módech Assault Zone, Combat a Frontlines. Všechny tři zmíněné módy byly vylepšeny, a to tím způsobem, že po celou dobu můžete využívat speciální jednotky v bitvě.

Kromě Men of War: Assault Squad chystá 1C také další plnohodnotný díl, jenž hráče zavede do Vietnamu.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama