Zpět na článek

Diskuze: Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

smoula
smoula
Level 37 Level 37
dnes 00:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

konkurence cen alá apple

BackPa
BackPa
Level 33 Level 33
včera 22:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Cena je nesmysl a hodně to zabíjí jenom 8GB VRAM. To už teď je problém u dost nových her i na 1080p. Být tam 16GB VRAM, tak by si to tu cenu obhájilo lépe. Ale určitě se to i tak bude prodávat jak rohlíky.

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
včera 22:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Už vidím priekupníkov ako všetky kusy vykúpia a nahodia ich za 2000 eur :D

Ale teraz vážne.Neviem si predstaviť kto okrem zberateľov,závislákov čo vyhodia peniaze lebo im to robí dobre a hlupákov čo si nevedia vypočítať čo sa im oplatí....može toto v súčasnej dobe kúpiť.

Ale keď už tu máme verziu bez ovládača,možno ak Valve predá málo kusov tak to skúsi bez RAM prípadne bez SSD :D

KEEN
KEEN
Level 40 Level 40
Hlavní platforma: PC
včera 21:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No podle těch komentářů tady se to nebude vůbec prodávat. Věřte nebo ne, ale bude to totálně sold out :) Mark my words guys :)

Snow 2
Snow 2
Level 48 Level 48
včera 22:45 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@KEEN Je to možné, zvlášť pokud udělají kusově výrazně omezený release, což by mě u Valvu nepřekvapilo, ale zároveň je i skoro jisté, že cenovka odradí velké množství lidí, kteří o koupi uvažovali.
Asi nikdo nečekal, že to bude stát tolik jako steam deck, ale asi nikdo taky při ohlášení nečekal, že to bude skoro čtyřikrát vyšší cena než byla původní cenovka steam decku. Bohužel to ceny RAMek v posledním roce (a nejen jich) tak trochu zařízly :/

Reklama
Hubert v hubertusu
Hubert v hubertusu
Level 33 Level 33
včera 21:35 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No vida! A PS5 nebo i PS5 Pro hned nevypadá tak špatně. PS5 Pro stojí cca 22k CZK a dostanete 2TB SSD a dokonce i ovladač! :-D

CosmoDante
CosmoDante
Level 51 Level 51
včera 23:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu Hodně se bojím ceny u PS6. To nám spadne brada.

Phil Spencer
Phil Spencer
Level 50 Level 50
Hlavní platforma: Xbox
včera 21:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

levné pc pro masy

Dion
Dion
Level 48 Level 48
včera 21:04 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak jsem se trefil . Při poslední debatě jsem tipoval že to pújde k 1500 eur což se za 2TB s ovladačem či bez potvrdilo. Prodávat dnes herní stroj s 512 MB je výsměch.

Jak už se psalo - tohle míří na FHD hraní bez Raytracing ... cenově a výkonem to nebude konkurovat ani herním laptopům.

Pront
Pront
Level 46 Level 46
Hlavní platforma: PC
včera 21:00 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Výkon GPU je mezi RX6600 a RX7600, co se týče CPU tam se dají čekat lehce horší výsledky než s R5 5600... Zdroj: Digital Foundry + Gamers Nexus, kteří už provedli benche.

Mluvíme tedy o zařízení, které výkonem leží mezi Xbox Series S a základní PS5.

Za tuto cenu se jedná o absolutní výsměch a nevím jaký "fanboy" či blázen by někdo musel být, aby si Steam Machine za tuto cenu koupil.

Za 25k si můžete postavit či koupit pre-build mnohem lepší PC, např. kombinace RTX 5060Ti a R5 7500X3D či jiné varianty.

smoula
smoula
Level 37 Level 37
dnes 00:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pront ovečky se najdou... podobně jako COD a battlebug hráči.

Reklama
Reklama