Zpět na článek

Diskuze: Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

smoula
smoula
Level 37 Level 37
dnes 20:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

a divý se za ty sračky co vytváří?

Geralt z Rivie
Geralt z Rivie
Level 50 Level 50
dnes 19:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ať raději kluci a holky ze studia rozešlou svoje CV do jiných herních studií, aspoň ti, kteří nemají nějaké závazky. Tam je zářivá budoucnost nečeká, spíše naopak musí být pořád v nervu, že budou další na řadě, co se vyhazovů týče.

WampyR
WampyR
Level 38 Level 38
Hlavní platforma: Xbox
dnes 19:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Akoze s tym HomeOffice by uz mohli prestat saskovat....takych by som rovno vyhodil, kto by to pozadoval.

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
dnes 19:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

K čemu mi je vědět o vnitřním problemu ?? Já chci výsledek.

WampyR
WampyR
Level 38 Level 38
Hlavní platforma: Xbox
dnes 19:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. Tak si bez neco udelat sam....s tvojou hubou toho stihnes za den viac ako oni za cely rok. :D

Reklama
Rizecek
Rizecek
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 18:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já se divím, že Ubisoft ještě existuje. Mi příjde, že od Assassins Creed Origins a Division 2 nevyšlo nic pořádného. Samé repetetivní asssassíni / rainbow six siege. 6x odložený remake Prince of Persia. Skoro vydaný a hotovej a oni to ke konci utípnou. A pak vydají Black Flag remake a myslí si, že to celé zachrání. Udělat již hotovou hru jen ji trochu předělat. Nevím fakt si nevzpomenu na hru za posledních 5 let co za něco stála.

Reklama
Reklama