Zpět na článek

Diskuze: Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

smoula
smoula
Level 37 Level 37
dnes 20:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

a divý se za ty sračky co vytváří?

Geralt z Rivie
Geralt z Rivie
Level 50 Level 50
dnes 19:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ať raději kluci a holky ze studia rozešlou svoje CV do jiných herních studií, aspoň ti, kteří nemají nějaké závazky. Tam je zářivá budoucnost nečeká, spíše naopak musí být pořád v nervu, že budou další na řadě, co se vyhazovů týče.

Tož bať
Tož bať
Level 49 Level 49
dnes 22:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Geralt z Rivie No, na pracovním trhu s herními vývojáři zrovna nevládne optimismus a poptávka.

Reklama
Reklama