MaRw1n Patrik Schweika Registrace 22. 6. 2010 ID 1551033641 Level 24 Level 24 3 057 bodů Zbývá 443 bodů do dalšího levelu 3 000 3 500 Přehled Aktivita
Patrik Schweika Level 24 25. 10. 2024 09:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No spatial audio pro sluchátka je taky placená možnost ve Win11. Možná jde o zaplacení licence pro SW, který pro to používají?
Patrik Schweika Level 24 3. 11. 2022 20:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už aby to bylo na PC 😭
Patrik Schweika Level 24 22. 3. 2016 15:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Chtěl bych upozornit na chybu: Recall se jmenuje díl ne "opičí vědec", ten se jmenuje Winston.
Patrik Schweika Level 24 18. 3. 2016 15:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @ElementGamerNebude to stát 60$ ("která se bude prodávat zatím výhradně na Steamu za cenu pod 60 amerických dolarů. ")
Patrik Schweika Level 24 4. 10. 2013 16:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nechce si semnou někdo zahrát na ps3 (skype: marw1n4, PSN: marw1n11)
Patrik Schweika Level 24 4. 7. 2013 19:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ten kooperativní režim by byl dobrý
Patrik Schweika Level 24 23. 6. 2013 11:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. wow to už jsou 3 roky co vás sleduju jo? to mi ani nepřišlo. Jen tak dál a vše nejlepší!
Patrik Schweika Level 24 31. 5. 2013 18:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Taky sem to pochopil jako tanec
Patrik Schweika Level 24 20. 5. 2013 21:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. KrytaCZ: To je blbost autoaim se da vzdycky vypnout a zapnout
Patrik Schweika Level 24 7. 5. 2013 14:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. llumpu: tak to je jasny že to nemůže RDR konkurovat je to taky od menšího studia... a kreslou 3d grafiku může mít jen borderlands?
Patrik Schweika Level 24 27. 9. 2012 21:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Skyrimák: pŘesně dnes sme se to ucili ve skole
Patrik Schweika Level 24 19. 9. 2012 22:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. majitele preorder edici uz 25. zari
Patrik Schweika Level 24 15. 9. 2012 11:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. taky nevim kde je Torchlight 2... beru to jako samozrejmost
Patrik Schweika Level 24 31. 8. 2012 23:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. grafika nic moc...
Patrik Schweika Level 24 30. 7. 2012 21:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. lumicko: nemusi... jeste jde o procesor... ja mam defaultne vysazeno 8gb na minecraft a i z vysokyma texturama x512 na far sem v klidu
Patrik Schweika Level 24 30. 7. 2012 19:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no tak meje to jedno ze to zere ramky 3+ kdyz mam 16gb
Patrik Schweika Level 24 30. 7. 2012 19:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. hm nejde na nVidia kartách a zrovna když mám nově geforce gtx 680...
Patrik Schweika Level 24 20. 7. 2012 20:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no tak tohle sem ja cekal... ten duvod ale to je jedno
Patrik Schweika Level 24 7. 7. 2012 20:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. hm pozde... to je jedno vezmu 100% save
Patrik Schweika Level 24 13. 3. 2012 23:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. da se to stahnout nekde predem? abych mohl 15 rovnou zacit hrat...
Patrik Schweika Level 24 4. 1. 2012 16:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. byt vyvojarem tak za to ban nedavam... co nejrychleji bych opravil bug a do ty doby vyradil prikaz... nebo aspon ne ban na dlouho
Patrik Schweika Level 24 2. 1. 2012 01:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. taky si to poustim porad dokola
Patrik Schweika Level 24 22. 11. 2011 16:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ty jo.... bonusovej wallpaper
Nejnovější komentáře Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení Firo dnes 04:26 tohle si koupí jen absolutní kokot CO NEZNÁ HODNOTU PENĚZ Česká Operace Flashpoint se vrací v remasteru s českým dabingem rawneox dnes 00:46 Hezky pěkně, super zpráva! Steam Machine měl být původně výrazně levnější WampyR včera 23:02 Ty to tu pises akoby bol Stronghold 4 resp. Stronghold seria nejaky… Nové kyberpunkové RPG No Law sází na maximálně živoucí svět 23cicer včera 21:59 proc by ne! Steam odhalil přehled nejhranějších demoverzí z festivalu Next Fest Repry včera 21:02 U mě to jednoznačně vyhrálo demo Warhammer 40,000: Boltgun 2. A jako…
Uživatelský žebříček Repry 55 041 bodů SamFisher 51 808 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 236 bodů