rokyska Registrace 6. 1. 2011 ID 1666860757 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
rokyska Level 1 1. 3. 2016 21:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nevím já psal na Xzone a odpověděli, že bohužel jen angličtina. Hrál jsem všechny Scherlocky, výborný hry.
rokyska Level 1 15. 3. 2015 19:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Posílám příspěvek, hezká práce.
rokyska Level 1 2. 11. 2014 19:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Grafika je dobrá ze začátku se mi hra nelíbila, když jsem asi po stý umřel, tak mě to chytlo. Hodnocení 6 určitě ne. Je vydán patch že pruhy zmizí a odemkne se 60 fps. Hra je těžká za mne 90.
rokyska Level 1 2. 1. 2012 19:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Když někdo ukradne hru za 1000 nebo rohlík nebo milion je to pořád zlodějskej sráč bude jím, až do smrti.
rokyska Level 1 30. 12. 2011 16:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nevím zda stojí za takové očekávání už jsem hrál mnohem lepší hry podobného žánru.
rokyska Level 1 4. 8. 2011 20:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Když to Cenega nelokalizuje, tak si mohou brokvnici strčit za klobouk.
rokyska Level 1 1. 8. 2011 20:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hra podobná Stalkerovi . Moje srdeční záležitost.
rokyska Level 1 29. 7. 2011 15:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Co meleš první a hlvně druhý díl byli výborné hry.
Nejnovější komentáře PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mr.sugar dnes 18:15 a v čem nám to pomůže? Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 17:12 Není někde starší čeština třeba tato, co oni sem dali? Nechci češtinu… Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu Pront dnes 16:53 Tak graficky to vypadá skvěle o tom žádná, uvidíme jaký bude zbytek. PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Ludvík Sechovec dnes 16:53 Tento film mám na DVD a opravdu skvělá věc. Mám takových klasik více… Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Rusko dnes 15:49 Zasraní odboráři
Uživatelský žebříček Repry 55 329 bodů SamFisher 52 084 bodů Dakh666 46 347 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 526 bodů