Molitann Registrace 27. 6. 2011 ID 1682430640 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Molitann Level 1 14. 12. 2011 15:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @PetasCzech: Age of Empries ? To jako chces aby to bylo pres GfW ?
Molitann Level 1 1. 3. 2012 20:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Still better lovestory than Twilight
Molitann Level 1 20. 2. 2012 16:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nechteli nahodou delat nejake MMO ?
Molitann Level 1 17. 2. 2012 11:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Měli by něco udělat z WW 2, to byly nejlepší časy COD .
Molitann Level 1 25. 1. 2012 19:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Proti bazarovým hrám... To jako myslí že se to aktviuje na jedné konzoli a bude to mít svoje vlastní jedinečné id ?
Molitann Level 1 25. 1. 2012 15:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. MW3 je jen MW2 s lepší mp5kou .
Molitann Level 1 29. 11. 2011 14:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Neda se to hrat, kvuli toho posraneho energy systemu...
Molitann Level 1 31. 10. 2011 14:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Proti pandám nic nemám, ale ty talenty dojebali řádně teda.... 😠 , už i Cata. mě nasral, Wotlk ty talenty měl nejlepší
Molitann Level 1 13. 10. 2011 18:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. HTC Evo 2 ? Tim myslite EVO 3d ?
Molitann Level 1 10. 10. 2011 13:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jsem v Alphe : P (Nebo co to je )
Molitann Level 1 20. 9. 2011 07:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Spark: WoW a free-to-play ? To budou drive padat trakare a cigani utecou do Afriky
Molitann Level 1 16. 9. 2011 15:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Doufam ze tam nacpou poradnou kapacitu. .
Molitann Level 1 14. 9. 2011 17:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Co to maji tvl za PC ? Takovou cistou hru sem este nevidel (bez lagu) ...
Molitann Level 1 9. 9. 2011 14:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Boze muj, bych se nedivil kdyby udelali simulator staveni podzemnich Žump
Molitann Level 1 4. 9. 2011 16:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak pochybuju ze jestli tohle je koncept, ze to bude fungovat na pc bez Kinectu...Navic takovy steam je podle me mnohokrat lepsi, jelikoz to prostredi je hezci a jednodussi .
Molitann Level 1 2. 9. 2011 13:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ten screen stim nozem mi pripada uplne jako Call of Juarez: The Cartel 💃
Molitann Level 1 2. 9. 2011 13:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vzydt ta grafika je jako v MW2.... (Timto nechci tu hru dissnout, jelikoz MW2 ma uzasny MP)
Molitann Level 1 1. 9. 2011 09:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pekne to vypada a ma to nadherne ozvuceni...Jakozto fanda si toto nenacham ujit :
Molitann Level 1 30. 8. 2011 09:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Treba to bude hodny dinosaurus Péťa a bude nam pomahat
Molitann Level 1 19. 8. 2011 10:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. http: //[ odkaz ] youtube. com/watch? v=0YZtuqUv_fk Tady jsem to vyhrabal : )
Molitann Level 1 18. 8. 2011 07:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Razzor10: Pekny pravopis
Nejnovější komentáře Steam Machine měl být původně výrazně levnější Tož bať dnes 19:07 Publikováno pomocí GIPHYTo je opravdu šokující odhalení! Steam Machine měl být původně výrazně levnější smoula dnes 18:52 můj ty bože... to je fail roku... doufám že odstanou rozum a tu hr… Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení KEEN dnes 18:16 Ano, to souhlasím. Cena měla být podle Valve původně o dost nižší,… Steam Machine měl být původně výrazně levnější smoula dnes 18:16 právě vyšlo demo stronghold 4, ale tady se řeší cena jakési přiblblé… Česká Operace Flashpoint se vrací v remasteru s českým dabingem bean dnes 18:02 Respekt za vydání zdrojáku. Bylo skvělý, když to dělalo id Software.
Uživatelský žebříček Repry 55 031 bodů SamFisher 51 806 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 230 bodů