PsychoAssassin Registrace 9. 8. 2013 ID 1850838188 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
PsychoAssassin Level 1 9. 12. 2013 12:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No tak teraz uvažujem o kupe.
PsychoAssassin Level 1 9. 12. 2013 12:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Velmy pekny trailer čo našlo VGX. Som zvedavy na požiadvky.
PsychoAssassin Level 1 9. 12. 2013 12:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Podla toho videa to vyzera dost dobre.
PsychoAssassin Level 1 9. 12. 2013 12:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už aby to vyšlo super trailer
PsychoAssassin Level 1 16. 10. 2013 15:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vyzera zaujimavo.
PsychoAssassin Level 1 16. 10. 2013 07:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. GTA 5 ta devastacia aut je super.
PsychoAssassin Level 1 15. 10. 2013 22:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak to dufa určite viac ludi.
PsychoAssassin Level 1 15. 10. 2013 22:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Good hra. Už aby vyšla.
PsychoAssassin Level 1 15. 10. 2013 22:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zaujimave DLC asi si ho kupim ked stoji len 5€
PsychoAssassin Level 1 15. 10. 2013 22:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Požiadavky sa stale zvišuju čo narobime musime si zlepšit pc
PsychoAssassin Level 1 15. 10. 2013 22:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak a už sa na to tešim teraz a určite si to kupim
PsychoAssassin Level 1 15. 10. 2013 19:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. BF3 ma dobru grafiku a aj hratelnost a stale ho hram
PsychoAssassin Level 1 14. 10. 2013 13:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. D3nton suhlasim stebou.
PsychoAssassin Level 1 13. 10. 2013 21:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Predobjednavat si to nebudem ale kupim si to
PsychoAssassin Level 1 13. 10. 2013 21:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Asi sa to na Slovesnku nebude dat kupit či ?
PsychoAssassin Level 1 13. 10. 2013 21:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. BF4 som hral zatial ma beta neoslovila asi ostanem pri BF3.
PsychoAssassin Level 1 13. 10. 2013 21:46 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No tak vyzera to super podla mna. Dufam že to nebude drahe.
PsychoAssassin Level 1 13. 10. 2013 21:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Dobre takže to rozbehnem
PsychoAssassin Level 1 13. 10. 2013 21:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Alfajk maš pravdu aj taky ludia sa rodia
PsychoAssassin Level 1 11. 10. 2013 21:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To s tymi 50GB je trošku prehnate ale to najmenši probelm hlavne že to rozbehnem
PsychoAssassin Level 1 11. 10. 2013 21:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 99David maš pravdu že sa novu fifu neoplaty kupit ja si radšej zahram fifu 13.
Nejnovější komentáře Česká Operace Flashpoint se vrací v remasteru s českým dabingem rawneox dnes 00:46 Hezky pěkně, super zpráva! Steam Machine měl být původně výrazně levnější WampyR včera 23:02 Ty to tu pises akoby bol Stronghold 4 resp. Stronghold seria nejaky… Nové kyberpunkové RPG No Law sází na maximálně živoucí svět 23cicer včera 21:59 proc by ne! Steam odhalil přehled nejhranějších demoverzí z festivalu Next Fest Repry včera 21:02 U mě to jednoznačně vyhrálo demo Warhammer 40,000: Boltgun 2. A jako… Steam Machine měl být původně výrazně levnější Phil Spencer včera 20:41 steam machine měl být levnější, ale je dražšíVelmi zajímavé 🤔
Uživatelský žebříček Repry 55 041 bodů SamFisher 51 808 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 236 bodů