DixieCzech Registrace 20. 10. 2011 ID 2064137554 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
DixieCzech Level 1 17. 8. 2012 17:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. scobra: to taky udělal
DixieCzech Level 1 17. 8. 2012 14:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nic nového, kamarád si v Praze koupil Fallout 3 GOTY od Cenegy - komplet polsky a nefungujou na ní mody.
DixieCzech Level 1 18. 7. 2012 16:46 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. to bude zase beta jak lejno, teď si každej zaplatí vstup a až dojde na spuštění tak z toho udělaj public betu
DixieCzech Level 1 16. 7. 2012 11:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. on ještě někdo má XP ?
DixieCzech Level 1 10. 7. 2012 20:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jeden jedinej důvod, proč bych měl tohle kupovat místo BF3
DixieCzech Level 1 7. 7. 2012 14:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jak se to může odehrávat před seriálem když před ním byl normální svět. .
DixieCzech Level 1 16. 5. 2012 12:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. větší fail než launch WoWka
DixieCzech Level 1 8. 5. 2012 12:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Naděje pro NFS ? DDD bože můj...
DixieCzech Level 1 22. 4. 2012 13:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nechápu tuhle honičku za výkonem v mobilních zařízeních, hlavně u HTC.
DixieCzech Level 1 10. 4. 2012 15:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tomik2k9: to měl být vtip ? nepovedl se
DixieCzech Level 1 10. 4. 2012 11:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. mrtvola: a co máš proti GTA IV
DixieCzech Level 1 21. 3. 2012 15:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. vystřihli vrtulníky z ArmY a teď se to prodává zvlášť ?
DixieCzech Level 1 19. 3. 2012 18:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. MelmanCZ: hlavně vypnout BF1942 je hovadina, vzhledem k tomu že běží z většiny na vlastních dedikovacých serverech.
DixieCzech Level 1 17. 3. 2012 19:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hoot: ty jsi taky Zkutečnost. .
DixieCzech Level 1 17. 3. 2012 11:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No mohli by to udělat na větší vzdálenost. Já dal v BF3 headshot na 916m a i tak je to dost málo.
DixieCzech Level 1 13. 3. 2012 11:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. deamon174: na PC verzi si ještě hergot počkáš. .
DixieCzech Level 1 29. 1. 2012 13:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. A co třeba Moskva, Tokyo, Dubai, nebo nějaká základna na Antarktidě. S nějakou USA si už můžete jít vysrat.
DixieCzech Level 1 26. 1. 2012 09:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Takže pořád neskutečná s***ka. .
DixieCzech Level 1 29. 12. 2011 15:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jestliže se bude hrát za Altairova syna - Darima, tak se určitě bude hrát v Egyptě. Na konci Revelations řekl, že tam jede.
DixieCzech Level 1 23. 12. 2011 22:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. SORRY ALE JÁ MUSÍM !The Stalker team continues work on the project and hopefully everything will turn out well. Good Hunting Stalkers!(c) S. T. A. L. K. E. R Official FB
DixieCzech Level 1 29. 11. 2011 19:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To si děláte prdel s tím první screenem ne ? Ani nevíte kolika lidem jste teď zkazili hru.
DixieCzech Level 1 19. 11. 2011 14:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Stejně se můžem akorát tak tiše smát. To co s myší postavíš za den, na gamepadu postavíš za tejden.
DixieCzech Level 1 30. 10. 2011 10:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no to bude bejkárna
Nejnovější komentáře Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení Melneor dnes 14:35 Výkon je na úrovni PS5. Pro někoho kdo není náročnej an vysoké… The Last of Us Part II se díky fanouškovi dočká multiplayeru AdamsCzech dnes 14:16 Týpek šikovnej ale tohle Sony stopne si myslím. Assassin's Creed Black Flag Resynced bude chránit nepopulární Denuvo AdamsCzech dnes 14:16 Denuvo se dneska prolamuje skoro Day1. Takže nejen že ztratí prachy… Autoři herních překladů lákají na svou vlastní hru s českým dabingem Lukáš Meistner dnes 14:05 Děkuji i Tobě Autoři herních překladů lákají na svou vlastní hru s českým dabingem Lukáš Meistner dnes 14:05 Děkuji
Uživatelský žebříček Repry 55 025 bodů SamFisher 51 781 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 211 bodů